"Динамо" здобуло вольову перемогу над "Скендербеу" у Лізі Європи

"Динамо" здобуло вольову перемогу над "Скендербеу" у Лізі Європи Динамівці забили три голи у другому таймі © ФК Динамо
Кияни заробили три очки на старті турніру.

Сьогодні, 14 вересня, київське "Динамо" провело перший поєдинок групового етапу Ліги Європи проти албанського "Скендербеу" на "Олімпійському".

Підопічні Хацкевича вважалися беззаперечними фаворитами матчу, але в першому таймі показати свою силу господарям поля не вдалося. Динамівці активно йшли в атаку і кілька разів були близькі до взяття воріт суперника, але удача була на боці гостей. Більш того, на 39-й хвилині в єдиній контратаці Музака наблизився до воріт киян і відкрив рахунок ударом в нижній кут.

Після перерви на полі у "Динамо" вийшов другий форвард Мораєс, після чого всього за кілька хвилин українці зробили результат. Спочатку Сидорчук фантастичним ударом здалеку не залишив шансів голкіперу, після чого Мораєс замкнув передачу з флангу на дальній штанзі - 2:1. Крапку на 65-й хвилині постаивил Мбокані - форвард реалізував пенальті, який заробив Кадар під час розіграшу кутового.

"Динамо" - "Скендербеу" - 3:1
Голи: Сидорчук, 47, Мораєс, 49, Мбокані, 65 (з пенальті) - Музака, 39

"Динамо": Коваль, Віда, Хачеріді, Кадар, Піваріч, Буяльський, Сидорчук, Циганков (Морозюк, 70), Гармаш (Мораєс, 46), Гонсалес (Гусєв, 83), Мбокані

"Скендербеу": Шехі, Вангелі, Радаш, Яшаніца (Аліті, 68), Міци, Османі (Гавазай,60), Музака, Діта, Ліляй, Аденії (Сахіті, 76), Сове

Попередження: Гонсалес, Буяльський - Музака, Вангелі, Міци, Радаш

Нагадаємо, у ще одному поєдинку ігрового дня Ліги Європи луганська "Зоря" у Львові приймає шведський "Естерсунд".