"Динамо" здобуло перемогу в контрольному матчі

"Динамо" здобуло перемогу в контрольному матчі Ярмоленко відкрив рахунок в матчі © ФК Динамо
Кияни обіграли суперників з тбіліського "Динамо".

Київське "Динамо" на зборі в Австрії провело товариський матч проти тбіліського "Динамо". Кияни здобули перемогу з рахунком 2:0.

Підопічні Сергія Реброва відкрили рахунок у матчі в середині першого тайму - Андрієвський пробив з-за меж штрафного, а Ярмоленко опинився першим на добиванні. Другий м'яч був забитий після перерви - Мораєс відзначився після передачі Теодорчика.

"Динамо" (Київ) - "Динамо" (Тбілісі) - 2:0
Голи:
Ярмоленко (21), Мораес (76)

"Динамо" К: Рибка (Бущан, 46), Лук'янчук (Хачеріді, 64), Очігава, Макаренко (Антунеш, 64), Корзун, Рибалка (Федорчук, 46, Морозюк, 77), Сидорчук (Буяльський, 46), Андрієвський (Гармаш, 41, Мораєс, 71), Бесєдін (Громов, 64), Ярмоленко (Мякушко, 46), Гладкий (Теодорчик, 46)

Нагадаємо, раніше на зборі в Австрії "Динамо" обіграло "Вюрцбургер Кікерс" (1:0), а також "Лудогорец" (2:1). Наступний із запланованих контрольних матчів кияни проведуть 7 липня проти румунського клубу "Ботошані".