"Динамо" втратило перемогу над "Астаною" у Лізі Європи

"Динамо" втратило перемогу над "Астаною" у Лізі Європи "Астана" уникла поразки © football.ua
Кияни пропустили другий м'яч у компенсований час.

Київське "Динамо" зіграло внічию з "Астаною" (2:2) у поєдинку першого туру групового етапу Ліги Європи.

Вже на 11-й хвилині Циганков вивів українців вперед, після чого Анічіч зрівняв рахунок, але до перерви Гармаш скористався помилкою голкіпера і зумів відзначитися.

У другому таймі у казахстанців було кілька шансів, але динамівці діяли в атаці значно гостріше. Тим не менш, свої можливості Циганков і компанія не реалізували. Вже на четвертій доданій хвилині "Астана" організувала атаку, в результаті якої Муртазаєв пробив головою і приніс гостям нічию.

"Динамо" - "Астана" - 2:2
Голи: Циганков, 11, Гармаш, 45+2 - Анічіч, 22, Муртазаєв, 90+5

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Піваріч, Сидорчук, Буяльський, Циганков (Морозюк, 90), Гармаш (Дуелунд, 79), Вербич, Русін

"Астана": Еріч, Рукавіна, Постніков, Анічіч, Шомко, Томасов (Муртазаєв, 88), Маєвський, Кляйнхайслер, Енріке, Алмейда (Мужиков, 79), Кабананга (Янга, 82)

Попередження: Бурда, Русін

Свій наступний матч "Динамо" проведе на виїзді проти "Яблонеця" 4 жовтня.

"Динамо" – "Астана" 2:2: ключові моменти матчу.