"Динамо" в більшості дожало "Олімпік" в Києві

"Динамо" в більшості дожало "Олімпік" в Києві "Динамо" догравало матч в більшості © ФК Динамо
Кияни повернулися на другу сходинку в УПЛ.

У 16-му турі української Прем'єр-ліги донецький "Олімпік" у Києві поступився "Динамо" з рахунком 1:3.

На 37-й хвилині номінальних гостей вивів вперед Бєсєдін - форвард скористався помилкою воротаря і відправив м'яч головою у порожні ворота.

Вже через хвилину "Олімпік" відповів гольовий атакою: Шахаб обікрав захисника, зблизився з воротарем і пробив у нижній кут воріт.

На 72-й хвилині "Олімпік" залишився в меншості - червону картку за грубий підкат отримав Кравчук. Динамівці всіма силами пішли вперед і домоглися свого. На 79-й хвилині Караваєв віддав пас у центр штрафного, звідки Бєсєдін розстріляв ворота і вивів Київ вперед. Крапку в самій кінцівці поставив Де Пена, який в дотик замкнув передачу від Шепелєва.

"Динамо" набрало 33 очки та повернулося на другу сходинку в УПЛ, відстаючи від "Шахтаря" на 11 очок. У "Олімпіка" - 18 очок і сьома позиція.

"Олімпік" - "Динамо" - 1:3
Голи: Шахаб, 38 - Бєсєдін, 37, 79, Де Пена, 87

"Олімпік": Пеньків, Ксьонз (Джеффрі, 89), Гришко, Лук'янчук, Снурніцин (Трубочкін, 82), Кравчук, Цимбалюк, Політило, Тейшейра, Балашов, Шахаб

"Динамо": Бойко, Караваєв, Кадар, Шабанов, Миколенко (Кендзьора, 28), Буяльський (Гармаш, 88), Сидорчук, Шапаренко (Шепелєв, 74), Циганков, Бєсєдін, Де Пена

Попередження: Цимбалюк, Тейшейра, Пеньків - Бесєдін, Де Піна

На 72-й хвилині був вилучений Андрій Кравчук (Олімпік) (грубе порушення)

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" втратив очки проти "Маріуполя".