"Динамо" у першому матчі нового сезону УПЛ перемогло "Карпати"

"Динамо" у першому матчі нового сезону УПЛ перемогло "Карпати" Динамівці набрали три очки © ФК Динамо
Кияни забили у Львові два м'ячі.

Сьогодні, 31 липня, у першому турі української Прем'єр-ліги львівські "Карпати" приймали на своєму полі київське "Динамо".

Динамівці вже відкрили сезон, коли в Одесі 28 липня зуміли обіграти "Шахтар" (2:1) і завоювати Суперкубок України.

У Львові кияни вийшли вперед на 42-й хвилині, коли Ковтун відправив м'яч у власні ворота. Перед самою перервою гості заробили пенальті, який реалізував Бєсєдін.

"Карпати" - "Динамо" - 0:2
Голи: Ковтун (автогол), 42, Бєсєдін (пенальті), 45+1

"Карпати": Підківка, Вербний, Вакуленко, Ковтун, Мартінс, Якимець, Кльоц, Войковіц (Козак, 72), Ді Франко (Ременюк, 84), Гуцуляк, Карпенко (Лейоус, 46)

"Динамо": Бойко, Миколенко, Кадар, Бурда, Кендзьора (Циганков, 69), Шепелєв, Буяльський (Сидорчук, 80), Гармаш, Вербич (де Пена, 46), Караваєв, Бєсєдін

Попередження: Карпенко, Вербний - Кадар, Бєсєдін, Кендзьора, Миколенко

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" на виїзді обіграв "Олександрію".