"Динамо" розгромило "Ріу Аве" на старті Ліги Європи

"Динамо" розгромило "Ріу Аве" на старті Ліги Європи "Динамо" без жодних проблем здобуло виїзну перемогу
Динамівці скористалися своїми моментами і довели перевагу на дебютантом групового турніру Ліги Європи.

Київське "Динамо" розгромило португальський "Ріу Аве" 3:0 в рамках першого туру Ліги Європи.

Кияни скористалися своїми моментами і довели перевагу на дебютантом турніру.

В іншому матчі першого туру румунський "Стяуа" розгромив данський "Ольборг" 6:0 і очолив турнірну таблицю групи J.

У наступному матчі групового турніру динамівці зіграють у Києві проти "Стяуа" - поєдинок відбудеться 2 жовтня.

Підопічні Сергія Реброва з перших хвилин зустрічі вирішили заволодіти ініціативою. Джермейн Ленс здійснив вражаючий прохід через півполя і ледь не забив. Вразити ціль киянам вдалося дещо інакше - завдяки дальнім ударам. Спершу чудовий по красі постріл здійснив Андрій Ярмоленко, а незабаром подвоїв перевагу Юнес Беланда.

Після перерви ініціатива частоично перейшла до господарів, але вони не скористалися своїми моментами. А в середині тайму Артем Кравець опинився на ударній позици після ще одного моменту з дальнім ударом Беланды. Форвард витримав паузу і поразиль мета на добиванні.

Ріу Аве - Динамо- 0:3 (0:2)

Голи: Ярмоленко, 20 (0:1). Беланда, 25 (0:2). Кравець, 70 (0:3).

"Ріу Аве": Кассіо, Лионн, Пінту, Гоуану, Марселу, Ренан Брессан (Джебор, 65), Морейра, Тарантіні, Лопес (Вакасу, 77), Укра (Гонсалвеш, 81), Боатенг.

"Динамо" (Київ): Рибка, Виду, Бурда (Селін, 86), Макаренко, Драгович, Сидорчук (Мігел Велозу, 67), Риболовля, Беланда, Ярмоленко, Кравець, Ленс (Калитвинцев, 79).

Покарання: Кравець, 22. Ренан Брессан, 31. Виду, 47. Бурда, 59. Джебор, 89 (попередження).

Судді: Йоханнессон, Нільссон, Кулум (всі - Швеція).

18 вересня. Ріу Аве. Стадіон "Ештадіу ду Ріу Аве".

Нагадаємо, раніше ще один представник України в Лізі Європи дніпропетровський "Дніпро" програв на старті турніру італійському "Інтеру" 0:1. !zn