"Динамо" розгромило "Олімпік" у товариському матчі

"Динамо" розгромило "Олімпік" у товариському матчі Динамівці забили тричі © ФК Динамо
Кияни забили супернику три голи.

Під час паузи на матчі збірних київське "Динамо" і донецький "Олімпік" провели товариський матч, який завершився перемогою столичної команди з рахунком 3:0.

На 25-й хвилині рахунок у матчі з передачі Володимира Шепелєва відкрив Вітор Буено. На 83-й хвилині Артем Хоцяновський, який в перерві замінив Артема Бєсєдіна, подвоїв перевагу киян. Денис Гармаш, який також вийшов на заміну, на останніх секундах відзначився голом і встановив остаточний рахунок.

Раніше повідомлялося про те, що екс-футболіст і тренер "Динамо" може очолити "Чорноморець".