"Динамо" не зуміло обіграти "Марітіму" в кваліфікації Ліги Європи

"Динамо" не зуміло обіграти "Марітіму" в кваліфікації Ліги Європи Матч завершився з рахунком 0:0 © ФК Динамо
Доля путівки у груповий турнір Ліги Європи вирішиться у Києві.

Відбувся перший матч раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи, в якому португальський "Марітіму" приймав вдома київське "Динамо".

Поєдинок на Мадейрі видався для "Динамо" дуже важким. Кияни начебто і грали активніше, але небезпечних моментів практично не створювали.

Варто відзначити, що поле було явно не дуже хорошої якості і більше було схоже на город.

Сама гра проходила в жорстких стиках, а футболісти "Марітіму" без докорів совісті порушували правила на футболістах "Динамо".

У другому таймі команда Хацкевича активізувалася, але моментів все одно не виникало.

Португальці грамотно оборонялися і не дали нічого зробити більш майстерному супернику, тим більше португальський клуб грав у більшості після вилучення Хачеріді на 89-й хвилині.

"Марітіму" – "Динамо" – 0:0

"Марітіму": Шарлес, Луїш Мартінш, Пабло, Заінадин, Бебето, Ебер, Гамбоа (Жан Клебер, 81), Валенте, Шен, Пикети (Ібсон, 73), Евертон (Родріго Пиньо, 68)

"Динамо": Коваль, Хачеріді, Віда, Кадар, Морозюк, Гармаш (Кравець, 87), Сидорчук, Буяльський (Шепелєв, 87), Ярмоленко, Мбокані, Гонсалес (Циганков, 72)

Попередження: Гамбоа, Ібсон, Шен – Кадар, Сидорчук, Ярмоленко, Хачеріді

Видалення: Хачеріді, 89 (2 ж.к.)

Раніше в матчі плей-офф Ліги Європи "Олександрія" на виїзді зіграла внічию з білоруським БАТЕ.