"Динамо" не зазнало проблем у матчі з "Олександрією"

Відео
"Динамо" не зазнало проблем у матчі з "Олександрією" Віда відкрив рахунок у матчі © ФК Динамо
Чемпіон України повернув собі три очки переваги над "Шахтарем".

У рамках 20-го туру української Прем'єр-ліги київське "Динамо" грало в Олександрії. Підопічні Сергія Реброва здобули перемогу завдяки двом голам у першому таймі.

Вже на 14-й хвилині матчу кияни вийшли вперед - Віда відзначився ударом головою після подачі зі стандарту. А під кінець першого тайму "Динамо" фактично зняло усі питання щодо переможця - Гусєв відкрився під простріл Ярмоленка і успішно його замкнув.

"Олександрія" - "Динамо" - 0:2
Голи: Віда, 15, Гусєв, 44

"Олександрія": Новак, Запорожан, Шендрик, Мікіцей, Путраш, Басов, Полярус (Чорний, 60), Банада, Козак (Грицук, 76), Куліш (Леонов, 56), Паламар

"Динамо": Шовковський, Сілва, Віда, Хачеріді, Антунеш, Сидорчук (Буяльський, 79), Рибалка, Гусєв (Яковенко, 74), Велозу, Ярмоленко, Мораес (Теодорчик, 84)

Таким чином, "Динамо" знову оформило триочкову перевагу над "Шахтарем", який напередодні розгромив "Металіст" з рахунком 8:1.