"Динамо" не вистачило якості в атаці - Михайличенко

"Динамо" не вистачило якості в атаці - Михайличенко Михайличенко відзначив велику кількість браку © ФК Динамо
Тренер вважає, що кияни втратили два очки у Швейцарії.

Головний тренер київського "Динамо" Олексій Михайличенко прокоментував нічию з "Лугано" (0:0) на виїзді у другому турі групового етапу Ліги Європи.

"Мені все-таки здається, що ми втратили два очки. Хоча, можливо, у противника інша точка зору. Ми не показали в атаці все те, що могли. На це є певні причини. Сьогодні було досить багато браку в досить простих ситуаціях. Трохи не вистачило сил.

Атака? Не вистачило якості. А якість - це підготовлені передачі, завершення комбінацій, підготовлені удари. У першому таймі ми дуже часто розвивали свої атаки через центр, наробили там масу помилок, що призводило до контратак суперника.

Команда прагнула до кінця грати у свій футбол, рухалася, майже весь другий тайм провела на половині поля суперника, але цього мало. Треба більше загрожувати воротам суперника, більше створювати моментів, щоб їх реалізовувати", - сказав Михайличенко.

Після двох турів у активі "Динамо" чотири набраних очки. У першому матчі український клуб обіграв "Мальме" (1:0).

"Лугано" - "Динамо" 0:0: ключові моменти матчу, відео голів.