"Динамо" мінімально обіграло "Янг Бойз" і вийшло у плей-офф Ліги Європи

"Динамо" мінімально обіграло "Янг Бойз" і вийшло у плей-офф Ліги Європи Кияни зуміли перемогти у запеклій боротьбі © twitter.com
Кияни перемогли в складному матчі на виїзді.

Київське "Динамо" здобуло мінімальну перемогу над "Янг Бойз" з рахунком 1:0 в рамках четвертого туру групового етапу Ліги Європи.

У першому таймі динамівцям вдалося витримати тиск господарів поля, які створили достатньо гольових моментів, найбільш небезпечним з яких став удар у штангу Касіма Нуху. Перед самою перервою забивати міг Мораєс п'ятою, але воротаря швейцарців підстрахував захисник.

У другому таймі на полі з'явився Кравець, який пожвавив гру киян в атаці. Один з епізодів завершився голом гостей: Гонсалес скинув м'яч на Буяльського, а той пробив точно в нижній кут. Наприкінці господарі поля влаштували штурм воріт української команди, але вирвати нічию не змогли.

Підопічні Хацкевича набрали 10 очок і гарантували собі місце в топ-2 групи, зарезервувавши путівку в плей-офф.

"Янг Бойз" - "Динамо" - 0:1
Гол: Буяльський, 70

"Янг Бойз": Фон Бальмос, Мбабу, Нуху, Фон Берген, Лотомба, Сулеймані, Ебішер, Соу, Фасснахт (Шик, 81), Нсаме (Нгаламеу, 73), Ассале

"Динамо": Бущан, Кендзьора (Кравець, 46), Віда, Хачеріді, Піваріч, Корзун, Гармаш, Буяльський (Шепелєв, 87), Морозюк, Гонсалес, Мораєс

Попередження: Ебишір - Корзун, Кравець, Буяльський, Гармаш