Девіч зробив дубль за три хвилини у матчі чемпіонату Росії

Девіч зробив дубль за три хвилини у матчі чемпіонату Росії Девіч в останніх матчах грає результативно © rubin-kazan.ru
Серб з українським паспортом має намір повернутися у збірну України.

Марко Девіч відзначився дублем за "Рубін" у матчі чемпіонату Росії. Натуралізований українець двічі забив у ворота "Анжи", причому зробив це протягом трьох хвилин.

На 20-й хвилині зустрічі Девіч скористався помилкою голкіпера махачкалінців і закотив м'яч у порожні ворота, а на 22-й втілив у гол навісну передачу з флангу. М'ячі нападника принесли "Рубіну" виїзну перемогу - 2:1. На полі Девіч провів 88 хвилин.

Зазначимо, що нещодавно Девіч ще раз заявив про своє бажання повернутися до складу збірної України: "За збірною стежу, очікую перемоги над Словенією і кваліфікації на чемпіонат Європи. Що стосується мене, дуже хочу повернутися. Дуже чекаю на цей момент. Я ніколи не приховував, що таке бажання є, я завжди готовий".

Раніше Девіч відзначився в матчі Ліги Європи, забивши "Ліверпулю". Той гол дозволив "Рубіну" зіграти внічию в Англії.