ЧС-2018: Уругвай насилу обіграв Саудівську Аравію

ЧС-2018: Уругвай насилу обіграв Саудівську Аравію Луїс Суарес забив гол на 23-й хвилині © fifa.com
Фаворит виглядав непереконливо.

Збірна Уругваю переграла команду Саудівської Аравії з рахунком 1:0 в матчі другого туру групи A чемпіонаті світу-2018 з футболу. Таким чином, уругвайці слідом за Росією здобули путівку в плей-офф.

Єдиний м'яч був забитий на 25-й хвилині матчу. Збірна Уругваю заробила кутовий на лівому фланзі. Голкіпер саудівців Аль-Уваїс дуже невдало зіграв на виході при навісі від прапорця, а м'яч прилетів до Луїса Суареса, який розстріляв порожні ворота.

В матчі третього туру збірна Росії 25 червня зіграє в Самарі з командою Уругваю, а Єгипет зустрінеться у Волгограді зі збірною Саудівської Аравії.

Уругвай - Саудівська Аравія - 1:0
Голи: Суарес, 23

Уругвай: Муслера, Варела, Хіменес, Годін, Касерес, Санчес (Нандес, 82), Бентанкур, Весіно (Торрейра, 59), Родрігес (Лаксальт, 59), Суарес, Кавані

Саудівська Аравія: Аль-Уваїс, Аль-Брейк, У. Хавсаві, Аль-Булеахи, Аш-Шахрані, Аль-Джассим (Аль-Мугаві, 43), Утаіф, Аль-Давсарі, Аль-Фарадж, Бахебрі (Канно, 75), Аль-Муваллад (Ас-Сахлаві, 78)

ЧС-2018: положення команд, всі групи.