ЧС-2018: Бельгія пройшла Японію, поступаючись в рахунку 0:2

ЧС-2018: Бельгія пройшла Японію, поступаючись в рахунку 0:2 Бельгія здобула вольову перемогу © fifa.com
Бельгійці зіграють у чвертьфіналі ЧС-2018.

У понеділок, 2 липня, в Ростові-на-Дону відбувся черговий поєдинок 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу, в якому зіграли збірні Бельгії та Японії. Європейці пропустили два м'ячі на старті другого тайму від Харагуті і Інуі, але зуміли переломити хід поєдинку. Вже на 69-й хвилині Вертонген скоротив відставання, Феллаїні зрівняв рахунок на 74-й, а в одній з останніх атак Меньє віддав пас з флангу, а Лукаку пропустив м'яч на Шадлі, який став автором переможного голу.

У чвертьфіналі мундіалю бельгійці зіграють зі збірною Бразилії.

Бельгія - Японія - 3:2
Голи: Вертонген, 69, Феллаїні, 74, Шадлі, 90+4 - Харагуті, 47, Інуі, 52

Бельгия: Куртуа, Вермален, Компані, Альдервейрельд, Меньє, Вітсель, Де Брюйне, Карраско (Шадлі, 65), Мертенс (Феллаїні, 65), Лукаку, Е. Азар.

Японія: Кавасіма, Х. Сакаї, Седзі, Йосіда, Нагатомо, Сібасакі (Ямагуті, 81), Харагуті (Хонда, 81), Інуі, Кагава, Хасебе, Осако.

Попередження: Сібасакі

ЧС-2018: турнірна сітка, розклад матчів плей-офф.