"Черкаські Мавпи" та "Дніпро" стартували в кваліфікації Кубка Європи ФІБА

"Черкаські Мавпи" та "Дніпро" стартували в кваліфікації Кубка Європи ФІБА Матчі у відповідь пройдуть 26 вересня © fibaeurope.com
Українські клуби по-різному провели перші поєдинки.

"Черкаські Мавпи" впевнено почали свій європейський шлях у кваліфікації Кубка Європи.

Українська команда здобула перемогу над норвежцями з "Кенгсберг Майнерс", за підсумком матчу вигравши у 20 очок (83:63).

Вирішальною у матчі стала третя чверть, коли Кобець, Кольченко і Ткаченко довели рахунок до розгромного.

Матч-відповідь "Мавпи" проведуть у середу, 26 вересня, в Черкасах.

"Кенгсберг Майнерс" (Норвегія) – "Черкаські Мавпи" – 63:83 (17:21, 19:17, 12:30, 15:15)

А ось ще один представник України – "Дніпро" поступився у першому матчі грецькому "Лавріо". Дніпряни виграли першу половину матчу, але провалили третю і четверту чверті, що вилилося в досить крупну поразку.

Поєдинок у відповідь між командами відбудеться 26 вересня на майданчику українського клубу.

"Лавріо" (Греція) – "Дніпро" (Україна) – 82:73

Нагадаємо, в минулому сезоні баскетбольної Суперліги команда з Черкас виграла фінальну серію у "Дніпра" з рахунком – 3:0, вперше в історії ставши чемпіонами України.

"Бронзу" минулого сезону Суперліги завоював южненський "Хімік", який обіграв у серії "Миколаїв".

Раніше був представлений календар нового сезону баскетбольної Суперліги.