Чемпіонат світу з хокею U-20: Білорусь розгромила Україну

Молодіжна збірна України (U-20) розпочала участь у чемпіонаті світу з великої поразки.
Молодіжна збірна України (U-20) розпочала участь у чемпіонаті світу з великої поразки.Українська молодіжка в ході матчу c господарями турніру, білорусами, двічі наближалася до суперника на відстань витягнутої руки, але скористатися положенням не змогла жодного разу. Відіграли одну шайбу, рахунок став 1:2, через півхвилини ігрового часу вже 1:3. На початку третього періоду знову скоротили - 2:3, але в підсумку 2:7. Дві з чотирьох пропущених шайб в останні 20 хвилин синьо-жовті отримали в свої ворота, граючи в меншості. Дивізіон 1, група "А" Україна - Білорусь - 2:7 (0:1, 1:2, 1:4) Голи Україна: Ханін (34:36, Корж, за рахунку 0:2), Паламарчук (44:56, Пономаренко, Романенко, за рахунку 1:3). За матеріалами Турнир