Біатлоністка Джима завоювала "срібло" на чемпіонаті світу серед військових

Біатлоністка Джима завоювала "срібло" на чемпіонаті світу серед військових Джима виступила у спринті © biathlon.com.ua
Українці трохи не вистачило до "золота".

Українська біатлоністка Юлія Джима здобула "срібло" у спринті на чемпіонаті світу з лижних видів спорту серед військовослужбовців, що проходить в Хохфільцені.

У гонці взяли участь українські біатлоністки Ірина Варвінець, Юлія Джима, Марія Кручова і Валерія Дмитренко.

Юлія Джима виграла срібну медаль, поступившись переможниці Францисці Хільдебранд 32 секунди.

Ірина Варвінець показала 6-й час, Марія Кручова – 21-й, Валерія Дмитренко – 22-й.

Чемпіонат світу серед військових, спринт

1. Франциска Хільдебранд (Німеччина) – 21:11,4

2. Юлія Джима (Україна) – 21:43,9

3. Кінга Міторай (Польща) – 21:54,9

4. Ліза Хаузер (Австрія) – 21:57,8

5. Олена Хаєцкі (Швейцарія) – 21:59,2

Відзначимо, що в турнірі беруть участь лише ті спортсмени, які є військовослужбовцями своїх країн.

Цей сезон можна назвати одним з найкращих в кар'єрі Юлії Джими - вона тричі піднімалася на подіум на етапах Кубка світу (дві "бронзи" на етапі в Естерсунді і одна - в Холменколлені). При цьому на Олімпіади-2018 українка виступила лише в індивідуальній гонці і стала в ній 20-ю.

Найвищим досягненням у кар'єрі Юлії Джими є золота медаль Ігор в Сочі-2014.

Раніше повідомлялося про те, що українська біатлоністка Джима вирішила завершити кар'єру.