"Барселона" розгромила "Реал" в Ель-Класіко

"Барселона" розгромила "Реал" в Ель-Класіко "Барселона" перемогла вдома © twitter.com
Каталонці забили п'ять голів.

Сьогодні, 28 жовтня, відбувся класичний матч іспанської Прімери, в якому "Барселона" на своєму полі приймала мадридський "Реал".

Каталонський клуб не залишив шансів своєму заклятому ворогові, розгромивши підопічних Лопетегі з рахунком 5:1.

У першому таймі "Барселона" забила двічі, повністю контролювала гру, але на початку другого тайму пропустила від Марсело.

"Реал" додав в активності і навіть міг зрівняти рахунок, але Суарес оформив хет-трик та зняв всі питання про переможця.

"Барселона" – "Реал" - 5:1

Голи: Коутіньйо, 11, Суарес, 30 (з пенальті), 75, 84, Відаль, 87 - Марсело, 50.

"Барселона": тер Штеген, Роберто, Піке, Ленгле, Альба, Ракітіч, Бускетс, Артур (Відаль, 84), Рафінья (Семеду, 68), Суарес, Коутіньйо (Дембеле, 74).

"Реал": Куртуа, Начо, Рамос, Варан (Васкес, 46), Марсело (Маріано, 82), Кроос, Каземіро, Модріч, Іско, Бейл (Асенсіо, 78), Бензема.

Попередження: Ракітіч, Суарес - Начо, Бейл.

Таким чином, "Барселона" після десяти турів продовжує знаходитися на першому місці, а "Реал" розташувався на дев'ятій сходинці.

Раніше стало відомо про те, що "Реал" відкрив у Тернополі соціально-спортивну школу.