Англія розгромила Чорногорію і зберегла лідерство у групі з Україною

Англія розгромила Чорногорію і зберегла лідерство у групі з Україною Руні почав громити Чорногорію © premier.gov.ru, da-medvedev.ru
Головний претендент на вихід на чемпіонат світу залишив не у справ чорногорців, знову випередивши українців у боротьбі за лідерство.

Збірна Англії розгромила 4:1 чорногорців у відбірковому матчі ЧС-2014, знову очоливши групу Н.

Лише в першому таймі у англійців у Лондоні виникли проблеми з реалізацією моментів після перерви підопічні Роя Ходжсона виглядали краще за суперника і чотири рази розписалися у вротах Чорногорії. Початок розгрому поклав Уейн Руні.

Таким чином, Англія залишається головним фаворитом на вихід з групи з першого місця. Чорногорці залишилися в турнірній таблиці не третьому місці і вже не мають шансів навіть на другу сходинку, яка дає право поборотися за путівку на ЧС в стикових матчах.

Англія - Чорногорія 4:1

Голи: Руні, 49, Бошкович, 62 (у свої ворота), Таунсенд, 78, Старрідж, 90+3 (з пен) - Дам'янович, 72

Англія: Харт, Уокер, Ягелка, Кехілл, Бейнс, Джеррард (Мілнер, 87), Лемпард (Каррік, 65), Таунсенд (Уїлшир, 80), Руні, Старрідж, Уелбек.

Чорногорія: Полекшич, Йованович, Зверотіч, Павічевіч (Бечірай, 57), Волков (Вукчевич, 73), Савич, Кецожевич, Бошкович, Дрінчіч, Дамьяновіч, Йоветіч (Касалица, 81).

Попередження: Уокер - Павічевіч, Вовків.

Таким чином, доля першого місця в групі Н вирішиться у протистоянні Англія - Польща. У разі нічийного результату, а також перемоги України над Сан-Марино на виїзді, саме підопічні Михайла Фоменка переможуть в групі. Загалом, для виходу на ЧС англійцям слід у що б то не стало перемагати поляків, які вже втратили турнірну мотивацію.

В іншому матчі групи Молдова на своєму полі впевнено обіграла Сан-Марино 3:0.

6 Сан-Марино 9 0 0 9 1:46 0

15 жовтня зіграють Англія і Польща, Україна відправиться в гості до Сан-Марино, а Молдова проведе виїзний поєдинок з Чорногорією. !zn