Англія обіграла Хорватію і вийшла в плей-офф Ліги націй

Англія обіграла Хорватію і вийшла в плей-офф Ліги націй Гаррі Кейн став героєм матчу © twitter.com
Хорвати залишили елітний дивізіон.

Збірна Англії здобула перемогу в матчі 6-го туру групового етапу Ліги націй з командою Хорватії. Зустріч пройшла в Лондоні на стадіоні "Уемблі" і завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

Автором першого голу став нападник хорватів Андрєй Крамаріч, який відзначився на 57-й хвилині після передачі півзахисника Миколи Влашича. У кінцівці другого тайму англійці забили двічі - по м'ячу у ворота суперника провели півзахисник Джессі Лінгард і форвард Гаррі Кейн.

Англія, набравши 7 очок, фінішувала першою у групі 4 ліги A і вийшла в плей-офф турніру, Хорватія (4) посіла останнє місце і вилетіла в дивізіон B. В лізі A залишилася збірна Іспанії (6).

Англія - Хорватія - 2:1
Голи: Лінгард, 78, Кейн, 85 - Крамаріч, 57

Англія: Пікфорд - Уокер, Гомес, Стоунз, Чілвелл - Рашфорд (Лінгард, 73), Даєр, Делф (Санчо, 73), Стерлінг - Барклі (Аллі, 62) - Кейн.

Хорватія: Калініч - Врсалько (Міліч, 27), Ловрен, Віда, Єдвай - Модріч, Брозович - Ребіч (Брекало, 46), Влашич (Ріг, 79), Перішич - Крамаріч.

Попередження: Барклі - Брозович, Єдвай, Ловрен.

Ліга націй: усі результати ігрового дня 17 листопада.