ЖЕРТВИ НАСИЛЬСТВА — ЧОЛОВІКИ - Соціум - dt.ua

ЖЕРТВИ НАСИЛЬСТВА — ЧОЛОВІКИ

12 квітня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №14, 12 квітня-19 квітня

Міністерство юстиції Сполучених Штатів оприлюднило дані, відповідно до яких, щороку в Сполучених ...

Міністерство юстиції Сполучених Штатів оприлюднило дані, відповідно до яких, щороку в Сполучених Штатах фіксується до 834 тисяч випадків звернення чоловіків по медичну допомогу внаслідок нанесення їм фізичних каліцтв у сім’ї — ножових поранень, ударів кухонним начинням, а також серйозних укусів.

Чоловіки, які взяли участь у передачі телекомпанії Сі-Ен-Ен «Жертви насильства в сім’ї», свідчили, що саме по собі це явище не нове, але аж до останніх років чоловіки з міркувань «чоловічої гордості», як правило, ухилялися від пояснення причин отримання такого роду травм. Сьогодні американська жінка досягла такого рівня «рівноправності» з чоловіком, що ці міркування відійшли на другий план.

У найтяжчих ситуаціях мати й дитина можуть знайти прихисток в анонімних притулках аж до вирішення питання про розлучення та позбавлення батьківських прав судовими інстанціями. Притулків для захисту чоловіків, які стали жертвами насильства в сім’ї, поки що немає, однак ситуація, на думку тих, хто виступив у програмі Сі-Ен-Ен, вимагає їх негайного створення. Можливо, ініціатором у цьому стане нова організація, що діє під девізом «Не допустимо насильства стосовно як жінки, так і чоловіка!» Вона вже відкрила свій сайт в Інтернеті, на який надходить інформація про дружин-насильників і чоловіків-жертв.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво