Заступник Табачника у своєму підручнику для ВНЗ відсилає до авторитетів Каддафі і бін Ладена - Соціум - dt.ua

Заступник Табачника у своєму підручнику для ВНЗ відсилає до авторитетів Каддафі і бін Ладена

16 травня, 2011, 12:34 Роздрукувати

Заступник міністра освіти Євген Суліма у своєму підручнику для вищих навчальних азкладів "Глобалістика" цитує терориста номер один Усаму бін Ладена і лівійського диктатора Муамара Каддафі.

Зокрема, заступник Табачника вважає авторитетною думку лівійського диктатора про причини виникнення тероризму: «М.Каддафі справедливо зауважує, що світова політика, яка тримається на лицемірстві і подвійних стандартах, є сприятливою умовою для виникнення терористичної боротьби».

В іншому місці підручника, затвердженого Міністерством науки та освіти України, його автори посилаються на "компетентну" думку Усами бін Ладена з питання ідеологічних засад американської цивілізації: «Насправді варто звернути увагу на деякий «поправочний коефіцієнт», що вніс у концепцію зіткнення цивілізацій Усама Бен Ладен, який сказав, що американська цивілізація веде війну з ісламом, не є у повному розумінні слова християнською цивілізацією, а є цивілізацією іудаїзму, що прикрився розірваними і вже старими християнськими одежами».

Підручник "Глобалістика" написаний заступником міністра науки та освіти України Є.Сулімою у співавторстві з М.Шепелєвим і призначений студентам, які навчаються за напрямами підготовки "Міжнародні відносини", "Політологія". Підручник затверджено у 2010 році Міністерством освіти і науки України. Згідно з анотацією, він "розкриває природу і тенденції розвитку сучасної світової системи, процесу глобалізації".

За матеріалами: /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >