«ЙОГО ОСОБИСТИЙ ШАРМ ПРОСТО ГІПНОТИЧНО ВПЛИВАЄ НА АУДИТОРІЮ…» - Соціум - dt.ua

«ЙОГО ОСОБИСТИЙ ШАРМ ПРОСТО ГІПНОТИЧНО ВПЛИВАЄ НА АУДИТОРІЮ…»

4 серпня, 2000, 00:00 Роздрукувати Випуск №31, 4 серпня-11 серпня

«ДТ» не має звички друкувати листи читачів. Але сьогодні ми вирішили відійти від правила — таким сильним виявилося враження від чудового зразка епістолярного жанру, недавно видобутого із редакційної пошти...«ДТ» не має звички друкувати листи читачів. Але сьогодні ми вирішили відійти від правила — таким сильним виявилося враження від чудового зразка епістолярного жанру, недавно видобутого із редакційної пошти. Послання публікується без правок, скорочень і коментарів.

ОЛЕКСАНДР ВОЛКОВ: ВРАЖЕННЯ ВІД ЗУСТРІЧІ

В останні роки життя дарувало мені зустрічі та особисте спілкування з досить відомими людьми нашої держави, про яких ми у своїй «провінції» тільки чуємо, читаємо на шпальтах газет та бачимо на екранах телевізорів.

Довелось мені спілкуватись з обома президентами України: Леонідом Кравчуком та Леонідом Кучмою, екс-прем’єр-міністром Валерієм Пустовойтенком, міністром внутрішніх справ Юрієм Кравченком, генеральним прокурором України (в минулому) народним депутатом України Віктором Шишкіним та народним депутатом України Анатолієм Матвієнком, багатьма іншими відомими та поважними людьми нашої держави.

А нещодавно мені довелось побувати на зустрічі та поспілкуватись особисто з народним депутатом України, керівником депутатської групи «Відродження регіонів», радником Президента України Олександром Волковим, про якого в останній час так багато говорять у пресі та по телебаченню. Можна робити які завгодно висновки з наших ЗМІ про будь-яку відому людину, але особисте спілкування не можна замінити нічим.

Отже, хто такий Олександр Волков, яким я його побачив?

Перше враження — це справжній Чоловік. З тих, хто дуже подобаються жінкам і приречені бути лідерами. Особливо у важкий для держави час.

Проста, чітка, доступна та переконлива мова на рівні гіпнозу впливає на співбесідників. І після його слів: «Ми приречені на перемогу. Ми ще ні разу не програвали!» — справді віриш, що Олександр Волков і ті, хто з ним, — не можуть бути переможеними. Вони завжди Переможці!

Кількома словами він може дати влучну характеристику будь-якому депутату, посадовій особі найвищого рівня, будь-якому політичному явищу, після чого зразу розумієш, чому в нашій державі справи склалися саме так, а не інакше.

Він дуже розумна людина, у якої внутрішня сила і особистий шарм просто гіпнотично впливають на аудиторію будь-якої підготовленості, і при спілкуванні з будь-якою аудиторією для Волкова немає питань, на які б він не зміг дати чітку та вичерпну відповідь.

Мабуть, не можна в маленькій статті охопити всі враження від спілкування, але зараз мені цілком зрозуміло, що саме такі, як народний депутат Олександр Волков, нові лідери України, приречені вивести Україну з кризи на рівень розвинутих європейських країн. Така в них доля.

Седов В.О.

м.Ананьїв Одеської області

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №31, 24 серпня-30 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво