Вічність Володимира Здоровеги - Соціум - dt.ua

Вічність Володимира Здоровеги

9 червня, 2006, 00:00 Роздрукувати Випуск №22, 9 червня-16 червня

Цьогорічного Великодня несподівано відійшов у вічність Володимир Йосипович Здоровега, професор ...

Цьогорічного Великодня несподівано відійшов у вічність Володимир Йосипович Здоровега, професор Львівського національного університету імені Івана Франка, відомий вчений, публіцист, громадський діяч, заслужений журналіст України. Для нас, студентів, випускників, працівників факультету журналістики, він був Учителем і Наставником, людиною напрочуд уважною і зичливою. Він, один із фундаторів факультету, колишній декан і завідувач кафедри теорії і практики журналістики, володів особливим педагогічним даром, умінням дохідливо і правильно донести складні явища і процеси, що відбувалися і нині відбуваються у сфері ЗМІ, у суспільстві і світі. В.Здоровега до останнього часу виступав у пресі, захоплюючи читачів мудрими узагальненнями і прогнозами.

Його Вічність — це добра пам’ять тисяч вихованців і читачів, десятки книжок і сотні публікацій, які заклали фундамент наукової школи теорії і практики журналістики, це зведений дім і доглянутий сад Львівської школи журналістики.

Життя професора обірвалося майже раптово. Ще пахнуть чорнилом останні рядки його майбутніх підручників, «Вступу до журналістики», статей для преси і наукових збірників.

Професор В.Здоровега входив у оргкомітет з відзначення 150-річчя від дня народження Івана Франка, ретельно сам готувався до цього свята, до низки заходів, які відбудуться в Україні, у нашому університеті. Природно, що остання стаття покійного озаглавлена «Іван Франко і українська публіцистика». Пропонуючи її увазі читачів «Дзеркала тижня», хочемо ще раз вклонитися пам’яті нашого Вчителя і Друга.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво