ВИ ЩАСЛИВІ В СЕКСУАЛЬНОМУ ЖИТТІ? - Соціум - dt.ua

ВИ ЩАСЛИВІ В СЕКСУАЛЬНОМУ ЖИТТІ?

12 квітня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №14, 12 квітня-19 квітня

Американська компанія «Ропер Старк», яка спеціалізується на вивченні громадської думки, провела цікаве опитування в двадцяти країнах світу...

Американська компанія «Ропер Старк», яка спеціалізується на вивченні громадської думки, провела цікаве опитування в двадцяти країнах світу. Організатори ставили тільки одне, трохи інтимне, запитання: «Ви щасливі в сексуальному житті?»

Цей сміливий експеримент дав несподівані результати. Відповідно до опитування, найщасливішими виявилися не жителі розвинених багатих країн, а скромні венесуельці. 46% жителів цієї бідної країни з гордістю визнали, що «дуже щасливі в сексуальному житті й отримують великий кайф від сексу». На другому місці — бразильці: 32%. Трійку замкнули американці — 27%.

З цього приводу директор компанії «Ропер Старк» Том Міллер заявив, що результати опитування здивували практично всіх. Перше місце венесуельців він пояснив тим, що вони дуже цінують свою появу на світ і вважають секс найбільшим дивом і божим даром.

Цікаво, що далі місця розподілилися так: четверте—п’яте поділили Індія та Мексика (26%), на п’ятому-шостому місці — Австралія та Франція (25%), сьоме місце посідають британці (23%), на восьмому — Нігерія (22%). Далі йдуть Данія (21%), Італія (15%), Малайзія (14%).

Ретельніший аналіз результатів опитування дозволив установити, що найбільший відсоток щасливих серед тих, кому 30—39 років, на другому місці люди у віковому діапазоні 18—29, потім 40—49 років. На четвертому місці — ті, кому понад 50 років, на шостому — за 60. Також установлено, що 20% щасливих — чоловіки і лише 18% — жінки.

За словами Міллера, аналіз вікових показників щасливих видався дослідникам закономірним. У діапазоні від 30 до 39 років люди, як правило, одружуються, живуть упорядкованим і гармонійним сексуальним життям. Молоді теж отримують велике задоволення від сексу, але воліють досягати піку насолоди, міняючи партнерів чи партнерок.

Результатами опитування спритно скористалися туристичні фірми, що організовують поїздки до Венесуели. Тепер в усіх рекламних буклетах наявна фраза: «Якщо ви хочете побачити найщасливіших у сексуальному плані людей, сміливо приїжджайте до Венесуели!»

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво