УСЯКА ВСЯЧИНА - Соціум - dt.ua

УСЯКА ВСЯЧИНА

30 червня, 2000, 00:00 Роздрукувати Випуск №26, 30 червня-7 липня

НОВЕ ПОКОЛіННЯ ОБИРАЄ СЕКС Тривалі романтичні стосунки і шлюб втратили привабливість для молодих американців...

НОВЕ ПОКОЛіННЯ ОБИРАЄ СЕКС

Тривалі романтичні стосунки і шлюб втратили привабливість для молодих американців. Більшість із них віддають перевагу сексуальним контактам, які ні до чого не зобов’язують. Про це свідчать результати дослідження, проведеного вченими університету Ратгерс (Нью-Джерсі).

Нинішні двадцятилітні, на відміну від попереднього покоління, вступаючи в сексуальні стосунки, в останню чергу думають про можливий шлюб. Їх більше цікавить секс як такий, без будь-яких тривалих зобов’язань. Університетська доповідь носить виразну назву «Секс без зобов’язань, стосунки без весільних каблучок».

«Сьогоднішні стосунки молодих людей аж ніяк не орієнтовані на шлюб і дуже далекі від романтичних ідеалів минулого», — каже Девід Поупно, співдиректор проекту і професор університету Ратгерс. Зрозуміло, уточнює професор, концепція «вільного кохання» — зовсім не винахід нинішньої молоді. Просто сьогодні головними пріоритетами молодого покоління стали економічна незалежність і сексуальна наповненість життя. Про шлюб вони думають в останню чергу.

Вчені опитали неодружених чоловіків і незаміжніх жінок віком від 21 до 29 років у п’ятьох індустріальних зонах — північній частині Нью-Джерсі, Атланті, Далласі, Чикаго і Лос-Анджелесі. Більшість опитаних мають шкільні дипломи, і тільки декілька закінчили коледжі.

Висновок учених такий: молодь тягнеться сьогодні до задоволення, грошей і сексу. Шлюб і сімейні цінності відійшли на другий план.

ПОХМіЛЛЯ В АМЕРИЦі

Учені Каліфорнійського університету провели дослідження феномена похмілля й ефекту, який він справляє на американську економіку. Вивчивши великий обсяг останніх медичних праць на тему вживання алкоголю, вони дійшли висновку, що похмілля гарантоване чоловікові вагою в середньому 80 кг після 5—6 чарок, а 60-кілограмовій жінці — після 3—5 чарок спиртного. Переважна більшість тих, хто страждає на похмілля, —люди, які п’ють мало або помірковано, оскільки алкоголіки у США становлять незначну частину населення.

Учені також підрахували, що жертви похмілля часто відпрошуються з роботи або виконують свої службові обов’язки гірше, ніж звичайно, і це коштує американській економіці 148 мільярдів доларів на рік.

АЛЕРГіЯ НА ТЕЩУ

Найкращий румунський фахівець-алерголог Іоан Ямандеску повідомив про унікальний випадок виникнення в його пацієнта алергії на портрет тещі.

Професору довелося провести ціле розслідування, щоб з’ясувати причини виникнення нападів астми, а також появи гнійників і фурункулів на тілі його пацієнта, коли він входив в одну з кімнат свого будинку. Після того, як із кімнати були винесені всі можливі об’єкти, що потенційно спроможні викликати таку алергічну реакцію, напади в хворого не припинилися. Причина нарешті з’ясувалася, тільки коли професор Ямандеску випадково повернув портрет тещі свого клієнта обличчям до стіни. Припинилися не тільки напади астми, але й зникли гнійники та фурункули.

Цей румунський лікар відомий своїми працями в галузі взаємозв’язку психіки з алергією. Його останнє дослідження присвячене впливу музики на психіку людей.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №42, 9 листопада-15 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво