Уроки милосердя, дружби та добра - Соціум - dt.ua

Уроки милосердя, дружби та добра

29 вересня, 2006, 00:00 Роздрукувати Випуск №37, 29 вересня-6 жовтня

Ще кілька років тому на базі спеціалізованої школи №16 з допомогою Британської Ради, Посольства Ні...

Ще кілька років тому на базі спеціалізованої школи №16 з допомогою Британської Ради, Посольства Німеччини та представництва Європейської комісії в Україні, громадської організації «Школа» було створено інформаційно-методичний центр «Європейський вибір України». У 2004—2005 роках учні київської спеціалізованої школи №16 та школи ім. Крістіана Тімма з німецького міста Рендсбург взяли участь у оголошеному Фондом «Мир для Європи» (Німеччина) міжнародному конкурсі, який називався «Київ у Другій світовій війні: пам’ять та вшанування загиблих».

Але на цьому співпраця українських та німецьких школярів не закінчилася. Вона переросла у більш дружні та тісні взаємини, що дали змогу реалізувати наступний проект, спрямований на розкриття творчих здібностей учнів «Цирк без кордонів». Головна мета проекту — показати молоді, як цікаво і корисно можна проводити дозвілля, зміцнювати своє здоров’я, опановуючи різноманітні види сучасного Street-Art, яке включає в себе елементи естрадно-циркової культури. Саме через такий вид сучасного урбаністичного мистецтва можна молодій людині розкрити свої таланти та здібності.

11 вересня 2006 року для презентації результатів проекту до Києва приїхали німецькі школярі. Учні школи №16 та школи ім. Крістіана Тімма в приміщенні Посольства Німеччини в Україні показали спільний концерт «Таланти не мають кордонів». Співробітникам посольства надзвичайно сподобалася дитяча програма, що допомогла дорослим познайомитися з діяльністю молоді, яка обирає здоровий спосіб життя і знає, чим заповнити свій вільний час.

Цей виступ передував іншим благодійним акціям, під час яких українські та німецькі школярі демонстрували свою творчість молодшим школярам школи №16, спонукаючи їх своїм прикладом до власних творчих здобутків, а також дітям-сиротам з дитячого будинку «Малятко» Oболонського району.

Необхідно зазначити, що одним з ключових елементів міжнародного проекту було виховання у дітей, незалежно від національності, почуття милосердя і толерантності до їхніх ровесників, які з певних причин позбавлені батьківської уваги і турботи. Для таких дітей-сиріт українські учні зі спеціалізованої школи №16 та школи ім. Крістіана Тіма збирали іграшки та власноруч виготовляли подарунки, які перед концертом вручили дітям з будинку «Малятко».

Міжнародна співпраця українських та німецьких школярів триватиме. Адже талановиті, щирі, відкриті діти готові до співпраці з усіма, хто хоче більше дізнатися про ту чи іншу європейську країну не зі сторінок журналів або засобів масової інформації, а через живе особисте спілкування та роботу у черговому цікавому міжнародному проекті.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво