У рамках нового соціального проекту «Україна без сміття» почнеться всеукраїнський «антисміттєвий лікнеп» - Соціум - dt.ua

У рамках нового соціального проекту «Україна без сміття» почнеться всеукраїнський «антисміттєвий лікнеп»

4 лютого, 2010, 17:02 Роздрукувати Випуск №4, 4 лютого-12 лютого

Науковий центр розвитку туризму в рамках проекту «Україна без сміття» має намір провести широку агітаційно-просвітницьку кампанію, привертаючи увагу громадськості до проблеми засміченості навколишнього середовища.

Науковий центр розвитку туризму в рамках проекту «Україна без сміття» має намір провести широку агітаційно-просвітницьку кампанію, привертаючи увагу громадськості до проблеми засміченості навколишнього середовища.

«Ми хочемо розробити проект, переконати доброчинні фонди підтримати його, потім залучити до реалізації задуму «третій сектор», — розповідає голова Центру Олена Соколова. — Раніше ми розробили Стратегію і Концепцію розвитку вітчизняного туризму, але ж туризм неможливий без інфраструктури, без наявності елементарного порядку й дотримання санітарно-гігієнічних норм».

«Сьогодні «сміттєвою» проблемою переймаються вчені провідних профільних вишів країни. Щоб розробити систему відповідних законів та підзаконних актів, плануємо залучити до співробітництва юристів. Напевно, маємо думати і про створення спеціальних структур, які відповідали б за підтримання чистоти і порядку на вулицях», — продовжила Соколова.

За її словами, Центр збирається підключити до роботи ЗМІ, щоб провести максимально широку агітаційно-просвітницьку кампанію — «антисміттєвий лікнеп».

«Привернуть увагу і, сподіваюся, як мінімум змусять замислитися тематичні білборди та лайт-бокси. Взагалі — спонукати людей замислитися і згадати, що вони, власне, люди, мабуть, і є головною метою нашого проекту", — підкреслила керівник Центру.

Докладніше про це читайте в статті Павліни Семиволос «За Україну! Без сміття» у свіжому номері «ДТ».

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво