ТРАНСФЕРНИЙ РИНОК ЧЕКАЮТЬ ЗМІНИ - Соціум - dt.ua

ТРАНСФЕРНИЙ РИНОК ЧЕКАЮТЬ ЗМІНИ

3 листопада, 2000, 00:00 Роздрукувати Випуск №43, 3 листопада-10 листопада

На початку цього тижня представники ФІФА подали на розгляд Європейської комісії остаточний варіант пакету своїх пропозицій із приводу змін у європейській футбольній трансферній системі...

На початку цього тижня представники ФІФА подали на розгляд Європейської комісії остаточний варіант пакету своїх пропозицій із приводу змін у європейській футбольній трансферній системі. У супровідному листі, підписаному генеральним секретарем ФІФА Мішелем Цен-Руффіненом, наголошується, що керівники світового футболу, як і раніше, готові тісно співробітничати з Євросоюзом для розв’язання конфліктної ситуації, що виникла через можливі зміни на трансферному ринку. Прес- служба Європейської комісії відмовилася ознайомити журналістів із деталями запропонованого ФІФА проекту, але повідомила деякі ключові пункти пропозиції. По-перше, ФІФА вважає за необхідне передбачити при переході футболістів компенсацію тим клубам, що їх виховали. По-друге, доводиться необхідність обмеження безперешкодних переходів тимчасовими рамками, тобто затвердження фіксованих «трансферних вікон», щоб футболісти не колесили по Європі в пошуках кращої долі посеред сезону.

Тим часом у черговий раз виявилися без уваги з боку ФІФА інтереси самих футболістів, які відстоює профспілка. За словами її президента Гордона Тейлора, керівники світового та європейського футболу уникають контактів із профспілкою і не хочуть дослухатися її вимог, тому тепер захисники прав футболістів-професіоналів мають намір звертатися зі своїми пропозиціями безпосередньо в Європейську комісію.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво