Тепло, оксамитово, по-львівському… - Соціум - dt.ua

Тепло, оксамитово, по-львівському…

29 грудня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №51, 29 грудня-13 січня

Традиційно під кінець року у столичному готелі «Прем’єр-Палас» відбулося оголошення результатів...

Традиційно під кінець року у столичному готелі «Прем’єр-Палас» відбулося оголошення результатів журналістського опитування «Український туризм-2005 очима української преси», що проводилося протягом грудня Центром туристичної інформації Національної туристичної організації України. Традиційно і «Дзеркало тижня» ознайомлює читачів із незалежним поглядом наших мас-медійників (нинішнього року в опитуванні взяли участь 40 «акул пера», котрі спеціалізуються на туристичній тематиці і представляють як центральні, так і регіональні ЗМІ) на вітчизняну індустрію подорожей.

У номінації «Краща туристична фірма з в’їзного туризму» пальму першості журналісти віддали ЗАТ «Гамалія». Кращою туристичною фірмою з внутрішнього туризму нинішнього року став найпотужніший тернопільський туроператор «Оксамит-КЛ». Щодо лаврів кращої турфірми з виїзного туризму мас-медійники не сперечалися: їх абсолютною більшість голосів присудили міжнародному туроператорові TEZ TOUR.

Головною подією цього вельми непростого (і це ще м’яко сказано!) для вітчизняного туризму року журналісти визнали вступ України до Європейської туристичної комісії. Нагадаю: ми стали першою серед країн СНД державою, прийнятою до лав цієї впливової організації.

У номінації «Кращий регіональний туристичний центр чи місце відпочинку (місто чи місцевість)» перемогу присудили Кам’янець-Подільському (Хмельницька область). Мером, котрий у 2005-му найбільше опікувався туризмом, журналісти пропонують вважати Михайла Хрипту, голову вітчизняної гірськолижної Мекки — м. Славське Львівської області.

Посольством, яке у році, що минає, найкраще опікувалося туризмом, мас-медійники вважають посольство Чеської Республіки. А кращим закордонним туристичним представництвом в Україні — «Угорщину-туризм».

«Золото» зразка 2005 року у номінації «Кращий готельний та туристський комплекс» здобув столичний «Прем’єр-Палас». Кращий санаторний та лікувально-оздоровчий заклад, за версією журналістів, — абсолютно новий (відкрився лише влітку 2005-го), досить сучасний і затишний санаторій «Теплиця».

Кращим друкованим ЗМІ, що висвітлює туристичну тематику, респонденти визнали газету «Дзеркало тижня». А на першому місці в рейтингу найбільш туристично орієнтованих телекомпаній — СТБ. Кращим спеціалізованим туристичним виданням цього разу став журнал MANDRY.

«Українсько-середземноморські авіалінії» вибороли першість серед авіаперевізників. Кращою авіакомпанією з чартерних авіаперевезень став «Аеросвіт».

Страховою компанією 2005 року журналісти визнали СГ «ТАС».

У номінації «Кращий туристичний путівник» перемогу здобув путівник «Львів» видавництва «Балтія Друк».

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво