СТАТЬ ДИТИНИ НА ЗАМОВЛЕННЯ - Соціум - dt.ua

СТАТЬ ДИТИНИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

3 жовтня, 2003, 00:00 Роздрукувати Випуск №38, 3 жовтня-10 жовтня

Практично всі знають про те, що сучасні медичні технології дозволяють проводити штучне запліднення жіночої яйцеклітини...

Практично всі знають про те, що сучасні медичні технології дозволяють проводити штучне запліднення жіночої яйцеклітини. При цьому теоретично можна навіть відокремити чоловічі ембріони від жіночих, тобто гарантувати жінці народження хлопчика або дівчинки. І у Великобританії цю послугу невдовзі «поставлять на потік».

Як повідомив доктор Едгар Даль, один із провідних європейських експертів із проблеми штучного запліднення, для «програмування» статі дитини використовуватимуть метод, заснований на поділі «чоловічих» і «жіночих» сперматозоїдів (стать ембріона залежить від хромосомного набору сперматозоїда, котрий запліднює яйцеклітину). Передбачається, що для кожної пари робитиметься п’ять спроб штучного запліднення — у такий спосіб фахівці розраховують одержати практично 100-відсоткову гарантію успішного запліднення й імплантації яйцеклітини заданої статі. Вартість послуги буде дуже високою — приблизно 1250 фунтів стерлінгів.

До речі, учені вже провели невелике опитування серед потенційних споживачів нової послуги. З’ясувалося, 21% англійців із радістю розпрощаються з 1250 фунтами стерлінгів, аби отримати змогу визначити стать майбутньої дитини, 7% заявили, що не готові прийняти остаточне рішення, а 71% сприйняв програмування статі дитини «наругою над природою». При цьому з тих, хто заявив про готовність скористатися новою послугою, 68% бажали мати в родині однакову кількість дівчаток і хлопчиків, 14% віддали перевагу донькам, а 18% — синам.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво