Профспілка констатує високий рівень соціального захисту залізничників - Соціум - dt.ua

Профспілка констатує високий рівень соціального захисту залізничників

16 грудня, 2011, 07:21 Роздрукувати

VI з'їзд профспілки залізничників і транспортних будівельників України, який відбувся в Києві у четвер, 15 грудня, дав високу оцінку рівня соціального захисту працівників галузі.

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як зазначив голова профспілки Вадим Ткачов, положення галузевої угоди виконуються вчасно і в повному обсязі, повідомляє прес-служба «Укрзалізниці». Зокрема, за період з 2007 року до Галузевої угоди з «Укрзалізницею» внесено 25 змін і доповнень, які направлено на посилення соціального захисту залізничників. Важливою подією члени профспілки вважають підписання у листопаді 2011 року постанови про продовження Галузевої угоди на 2012 рік.

Одним із важливих кроків у посиленні соціальних гарантій працівників В.Ткачов назвав затвердження у 2011 році спільним рішенням «Укрзалізниці» і Ради профспілки «Концепції цільової програми забезпечення працівників і пенсіонерів залізничного транспорту житлом до 2020 року».

Серед завдань на наступний період роботи з'їзд визначив збереження існуючих соціальних пільг і гарантій, розвиток житлового будівництва, збереження галузевої медицини, а також закладів фізичної культури і спорту, покращення матеріального стимулювання працівників, розробку довгострокової програми закріплення кадрів у галузі.

Рада профспілки прийняла програму підтримки молодих членів профспілки на 2012-2016 роки і вирішила оголосити 2012-й роком молоді у профспілці.

Делегати VI з'їзду обрали на новий термін керівником профспілки В.Ткачова.

Також VI з'їзд профспілки вирішив звернутися до президента Віктора Януковича з проханням про збереження у підпорядкуванні Мінінфраструктури навчальних закладів залізничного транспорту.

Делегати VI з'їзду вирішили направити В.Януковичу звернення з проханням про перенесення святкування Дня залізничника на першу неділю серпня.

Схвальну оцінку роботи профспілка залізничників і транспортних будівельників України отримала від гостей з'їзду — керівників профспілок Азербайджану, Великобританії, Грузії, Казахстану, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Угорщини, Сербії, Румунії та Росії.

У роботі VI з'їзду профспілки залізничників і транспортних будівельників України також взяли участь заступник міністра інфраструктури України Володимир Корнієнко, генеральний директор «Укрзалізниці» Володимир Козак і керівники шести залізниць України.

 

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Зміст номеру < >