ПРО ЧОЛОВІЧУ ПРИВАБЛИВІСТЬ - Соціум - dt.ua

ПРО ЧОЛОВІЧУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

19 квітня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №15, 19 квітня-26 квітня

Термін «сексапільність» походить від англійського «sex appel» і насправді стосується не тільки і не с...

Термін «сексапільність» походить від англійського «sex appel» і насправді стосується не тільки і не стільки сексу (оскільки слово «секс» англійською означає також і «стать»), як тих рис представників однієї статі, що приваблюють представників другої.

Сексапільність, привабливість чоловіка визначається його зовнішнім виглядом, манерою поведінки, стилем, умінням себе подати. Одна жінка звертає увагу на руки чоловіка, інша, як ви пересвідчитеся нижче, — на його черевики. Когось приваблює атлетична статура, когось — палаючий погляд і чарівна усмішка. Всі перелічені моменти належать до перших вражень і свідчать про те, що, всупереч поширеній думці, жінка кохає (закохується) не лише вухами, а використовує очі, мабуть, однаковою з чоловіком мірою. Цілком можливо, що при ближчому знайомстві (почавши досліджувати характер, властивості розуму, емоційність і чуттєвість чоловіка, який їй сподобався) вона в ньому розчарується. Але незаперечно одне: кожна жінка, практично ніколи не помиляючись, з першого погляду поділяє чоловіків на дві категорії — тих, з ким у неї ніколи нічого бути не може, і тих, з ким, якщо «зірки зійдуться», можливий роман або й велике кохання.

Навіть найбезглуздіші, на перший погляд, критерії оцінювання чоловіка (а в кожної жінки вони свої) насправді можуть виявитися вельми точними. Інша річ, що зустріти «казкового принца», тобто прийняти бажане за дійсне, набагато легше, ніж знайти надійного супутника життя, зумівши розгледіти його реальні чесноти і заплющивши очі на деякі вади, якщо чесноти того варті. Казкові принци з часом, як правило, простують до нуля і зникають, а надійні супутники життя залишаються надовго або (у рамках людського життя) назавжди.

Сьогодні ми, грунтуючись на даних американських опитувань, ознайомимо вас із тим, яким рисам чоловіків віддають перевагу американки, а згодом наведемо результати власного опитування наших співвітчизниць. І подивимося, чи справді в суспільстві «вагомої перемоги фемінізму» вимоги до чоловіків значно вищі чи і там, і тут вони цілком традиційні.

Регіна, програміст: «Відчуття гумору — ось те, на що я звертаю увагу насамперед. Якщо можеш мене розсмішити — я твоя. Звичайно, для мене багато важить вигляд чоловіка, але в різних чоловіках мене приваблюють різні речі. Він повинен бути легким на підйом, любити розваги, спорт. Я люблю чоловіків, які знаються на конях, чудові наїзники. Але відчуття гумору — це основне».

Джоан, художниця: «Нічого не можу з собою вдіяти, під час першого знайомства відразу дивлюся, які в нього черевики. Мене цікавить, наскільки вони стильні, чисті і який мають вигляд. Якщо з черевиками все гаразд, я переводжу погляд на його торс і потім зазираю йому в очі. У них я шукаю доброту, чуйність і позитивний вогонь. Я також хотіла б почути мелодійний голос, коли він заговорить.

Інтелект — ця риса, безумовно, приваблює мене в чоловікові. Величезна насолода для мене — цікава інтелектуальна розмова з моїм другом. Добре серце, духовність, дотепність і, звісно, щедрість — ось, мабуть, і все, що мені потрібно».

Летисія, студентка факультету права: «Я люблю цікавих, високих, худорлявих чоловіків. Але хоч би який красунчик він був, якщо в нього немає доброї освіти, якщо він не сповідує традиційних сімейних цінностей і не заробляє достатньо — до побачення!»

Лінда, бухгалтер: «Чоловік повинен з любов’ю і повагою ставитися до своєї сім’ї та друзів. Я віддаю перевагу енергійним чоловікам, здатним наповнити радістю кожен новий день, невичерпним на вигадки, мастакам робити приємні сюрпризи. І, звичайно, з відчуттям гумору — воно дозволяє чоловікові легко ставитися і до власних вад, і до вад інших».

Хелен, садівниця: «Чарівна усмішка відразу привертає мою увагу. Мені необхідно також відчувати, що мій чоловік упевнений у собі. Чесність та інтелект, а також здатність генерувати ідеї свідчать про його освіченість, гострий розум і приваблюють мене завжди».

Деніза, студентка факультету економіки: «Мене чоловік має приваблювати як фізично, так і інтелектуально. Він повинен стежити за собою, і не лише взагалі, а й звертати увагу на деталі. До речі, увага до деталей також необхідна у взаєминах пари. Якщо він приваблює мене зовні, я починаю вивчати його особистість. Він має бути здатним на ризик і не боятися говорити про свої почуття».

Роланда, ведуча телевізійного ток-шоу: «Я звертаю увагу на те, як чоловік спілкується, як він входить до кімнати. Слухаю, як він говорить, намагаючись виявити в його словах інтелект і відчуття гумору. Крім того, він повинен бути легким на підйом і не боятися пригод. Повинен любити подорожі і одержувати від них задоволення. І, звісно, справжній чоловік підтримує своє тіло в хорошій фізичній формі й у нього завжди чисті нігті».

Лінда, продавщиця: «Чоловік має бути розумний, але не просто, по-книжному розумний, а розумний по-житейському. Він повинен мати відчуття гумору, бути добрим, м’яким, ніжним, привабливим і пристрасним. Він має чітко знати, що собою являє і чого хоче від життя. Він повинен бути успішним, але розглядати успіх не як кінцеву станцію, а як саму подорож. Він повинен вірити в Бога, тому що тоді Бог дасть йому сили здійснити все задумане».

Аннет, соціальний працівник: «Найбільше в чоловікові мене приваблює мудрість, здатність і вміння інтелігентно спілкуватися і прагнення поважати мою думку такою самою мірою, якою він поважає свою власну. Звісно, він повинен бути чуттєвим і ласкавим. І щоб він щось важив у житті й суспільстві і не зустрічався зі мною лише тому, що я успішніша в житті, ніж він».

Джудді, секретар: «Я завжди звертаю увагу на те, як чоловік ставиться до своєї матері, тому що коли він піклується про неї, прислухається до неї, він так само ставитиметься і до мене.

Звичайно, високий чоловік, із чарівною відкритою усмішкою і приємним сильним голосом завжди привертає мою увагу. Але потім я все одно дивлюся, як він ставиться до своєї матері. І ще я стежу, не смійтеся, як він ставиться до своїх черевиків. Бо те, як він доглядає за своїм взуттям, значною мірою свідчить про те, як він доглядає за собою».

Джодді, артистка: «Насамперед я звертаю увагу на взуття чоловіка. Мій батько вчив мене, що взуття багато говорить про свого власника. І це справді так. Потім — обличчя й усмішка. У нього неодмінно мають бути в порядку зуби. Що стосується характеру: він повинен поважати себе, поважати жінку — її думку, її інтелект і розум».

Шейла, вчителька: «Мене приваблює в чоловікові голос, який я б хотіла чути знов і знов. Але ще більше мене приваблює в ньому здатність сміятися відверто, заразливо і довго. Відчуття гумору, допитливий розум і висока духовність — ці три надзвичайні риси мають бути притаманні моєму чоловікові. І, звісно, я шукаю в ньому добре серце і увагу до моїх потреб».

Бетті, дизайнер: «Мене приваблюють доглянуті, урбанізовані, інтелектуальні чоловіки. Чоловік, який поважатиме жінку розумом доти, доки не пізнає її досить добре, щоб поважати серцем. Я шукаю в чоловікові традиційні цінності, такі як чесність, порядність, надійність, відсутність егоїзму, толерантність, терпіння, дисциплінованість і відчуття власної гідності».

Леслі, домогосподарка: «У чоловікові мене приваблює одна чудова риса — невгамовне бажання вдосконалюватись інтелектуально. Тепла усмішка, поступливість, вдячність і бажання підтримати тих, хто допоміг йому здійснити свої мрії, можливо, пожертвувавши при цьому частиною своїх власних, роблять чудовим подорож по житті з таким чоловіком. Взаємопідтримка і порозуміння — ось мій ідеал».

Бріджит, транспортний інженер: «На мій погляд, чоловік має бути інтелігентним, не боятися багато працювати і жити чесно. Найгарніший чоловік для мене — чоловік з гарною душею, серцем і розумом. Фізична краса не має принципового значення».

Еріка, рекламний агент: «Привабливий чоловік для мене той, який не чекає, а діє, знає, що події і речі не трапляються самі собою — над їхнім здійсненням слід працювати. Привабливий чоловік, який поширює навколо себе позитивну енергію, вважає за краще насолоджуватися, а не володіти, створювати гармонію, а не руйнувати, кохати, а не остерігатися».

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво