ПОВЕРНЕННЯ «ІКАРА» - Соціум - dt.ua

ПОВЕРНЕННЯ «ІКАРА»

10 листопада, 2000, 00:00 Роздрукувати Випуск №44, 10 листопада-17 листопада

Ця пам’ятна подія у світі спортивного мореплавства почалася півроку тому. Тоді ми повідомляли, щ...

Ця пам’ятна подія у світі спортивного мореплавства почалася півроку тому. Тоді ми повідомляли, що зі столиці вітчизняного суднобудування вирушила для участі у великій трансатлантичній регаті «Рейс-2000» легендарна яхта «Ікар». Слід сказати, що регати Міжнародної асоціації навчальних вітрильних суден (ISTA) націлені не тільки й не скільки на досягнення спортивних результатів, а більшою мірою на зміцнення зв’язків між різними країнами.

«Ікар» пройшов Мармурове, Егейське, Іонічне, Середземне, Чорне моря, всю Атлантику. І ось знаменита яхта на чолі зі своїм беззмінним протягом тридцяти років капітаном, майстром спорту Борисом Немировим повернулася з кругосвітки до рідних миколаївських берегів. За бортом залишилися півроку плавання й близько 15 тисяч миль. Попри труднощі шляху, досвідчений капітан привів свою яхту до місця приписки цілою й неушкодженою.

До речі, у деяких портах спортсмени, поповнюючи запаси їжі, відмовилися від хліба, котрий здавався їм менш смачним, аніж домашній. Виручали сухарі миколаївського хлібозаводу. Втім, так бувало не постійно. У Бостоні, наприклад, наших мореплавців зустрічали представники української діаспори, котрі допомогли вирішити чимало проблем, у тому числі з продуктами.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво