Половина українців вважає 70-річчя початку ВВВ найбільш значущою датою цього року - Соціум - dt.ua

Половина українців вважає 70-річчя початку ВВВ найбільш значущою датою цього року

16 березня, 2011, 15:25 Роздрукувати

Для українців найбільш значущими ювілейними датами 2011 є 70-річчя початку Великої Вітчизняної війни (53%), 25-річчя Чорнобильської катастрофи (37%) та 20-річчя Незалежності Україна (34%). Про це свідчать результати соцопитування, шр були проведені компанією Research & Branding Group.

У регіональному розрізі для жителів Південного Сходу України найбільш значущою подією є річниця початку Великої Вітчизняної війни (65%), тоді як для більшості мешканців Західної України найбільш пам'ятна дата - проголошення Незалежності України (66%). 
 
Значущість річниці початку ВВВ зростає в залежності від віку респондентів з 39% у молоді до 64% ​​у представників старшого покоління, тоді як значущість ювілею Незалежності Україна зростає з 27% у представників старшого покоління до 40% у молоді. 
 
Дослідження громадської думки населення було проведено компанією Research & Branding Group у період з 1 по 9 березня 2011 року. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти обиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2075 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає ± 2,2%.
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №47, 7 грудня-13 грудня Архів номерів | Зміст номеру < >