ОДНОТОННІСТЬ ЧИ ПОЄДНАННЯ ВІДТІНКІВ? - Соціум - dt.ua

ОДНОТОННІСТЬ ЧИ ПОЄДНАННЯ ВІДТІНКІВ?

19 квітня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №15, 19 квітня-26 квітня

Чи доводилося вам бачити фотографії королеви Єлизавети в молоді роки? Для появи на публіці вона за...

Чи доводилося вам бачити фотографії королеви Єлизавети в молоді роки? Для появи на публіці вона зазвичай вибирала одяг одного кольору, скажімо рожевого, і тоді на ній був рожевий капелюх, рожева блузка, рожевий жакет, рожева спідниця, рожеві туфлі, рожевий пасок, рожеві чи білі рукавички, і в руках вона тримала рожеву сумочку.

Ви запитаєте — чому? Тому що коли ви вдивляєтеся в натовп людей, погляд, не затримуючись, ковзає по строкатості людських убрань і прямо націлюється на жінку, одягнену в усе однотонне, у нашому випадку — на королеву Єлизавету. В такий спосіб вона і приковувала до себе погляди присутніх. Зате останнім часом вона носила виключно убрання «камуфляжних» тонів, аби не відвертати уваги людей від свого сина, якому незабаром доведеться посісти місце на троні.

Ось яка сила міститься в однотонності кольору! А крім того, одноколірний одяг чудово відтіняє риси обличчя. Ніяке поєднання тонів і малюнків не сприяє виконанню цього завдання тією ж мірою.

Реакція чоловіка на стиль одягу

Якщо ви хочете отримати роботу в банку, чи дозволите собі прийти на попередню співбесіду в потертих джинсах, тенісці, стоптаних кросівках і бейсбольній кепочці, надітій задом наперед? Навряд чи. Швидше за все, ви постараєтеся підібрати стиль одягу, який відповідає бажаному для вас місцю роботи. А якому стилю одягу слід віддати перевагу для зав’язування романтичних стосунків? Природно, тому, який викликає у чоловіка бажання ці стосунки підтримати.

Провідні журнали для жінок протягом багатьох років проводять широкомасштабну кампанію із визначення того, який стиль одягу — «строгий діловий», «інтимно-закличний», «підкреслена недбалість» чи «витончена вишуканість» — справляє на чоловіка найсильніше враження. Перемогу здобув витончено-вишуканий стиль. Тобто той, який підкреслює жіночність, елегантність і не викликає у чоловіків тремтіння в колінах своєю незграбною і примхливою химерністю.

Чоловік не хоче бачити поруч із собою ні жінку, щільно упаковану у футляр ділового костюма, ні таку, що нагадує древко прапора серед майоріючих на вітрі полотнищ майок і безформених штанів. Йому потрібна жінка, а не пародія на неї. Одяг відбиває риси вашої особистості. Вирядившись розбовтаною дівицею, ви прирікаєте себе на відповідне ставлення, але аж ніяк не на серйозну, надійну прив’язаність. Чоловіка приваблює в жінці вишуканість і тонкий смак, із яким вона підходить до вибору свого туалету.

Одяг слугує розрізнювальним пізнавальним знаком, даючи чітку відповідь на сакраментальне запитання «хто є хто?» Діючи за принципом «яке їхало, таке й здибало», люди зазвичай воліють триматися представників свого кола, що вдягаються на схожий манір. Однак не варто плутати стиль одягу з його вартістю: ви можете вдягатися в тій самій манері, якої дотримуються ваші приятелі, і при цьому витрачати на одяг набагато менше чи, навпаки, значно більше грошей. Тут усе залежить радше від вашого смаку, ніж від фінансових можливостей.

Багато що — майже з нічого

Дуже часто жінка не знає, як їй скомбінувати з предметів свого туалету хоча б три різні вбрання. У результаті вона весь час видається «однією й тією ж», дуже швидко втомлюючи чоловіка одноманітністю своєї зовнішності. Ось чому так важливо навчитися освіжати свій образ кількома незначними штрихами з допомогою прикрас та інших аксесуарів.

Вечірня сукня вимагає від жінки більшого використання косметики, в основному тіней, і певної елегантності в укладанні волосся, яке можна або залишити розпущеним, або ефектно підібрати на потилиці. У поєднанні з вечірньою сукнею практично будь-якого фасону дуже привабливий вигляд мають туфлі, витримані в золотистих чи сріблястих тонах. Гарним доповненням може послужити і симпатичний пасок із витонченою пряжкою в тон туфлям.

Не дозволяйте собі зловживати надміром аксесуарів чорних, бежевих, білих чи коричневих тонів, вважаючи їх нейтральними і такими, що добре поєднуються з рештою: цим кольорам бракує стилю, і вони сприймаються як розхожі, «заяложені».

Основним може виступати будь-який колір, покликаний відігравати визначальну роль у колірній гамі костюма і відбивати ваш загальний внутрішній настрій. Однак намагайтеся поповнювати свій гардероб речами яскраво-червоного кольору — вважаючи його для себе основним або нейтральним. Сумочка, туфлі, пасок і шарф мають бути одного, яскраво-червоного кольору. Такі речі пасуватимуть до будь-якого вбрання. Аксесуари яскраво-червоного кольору добре поєднуються з сукнями найрізноманітніших малюнків — чорних, білих, блакитних, жовтих і навіть бежевих. Вони зможуть вигідно вирізнити вас з-поміж усіх жінок на вулиці, які віддають перевагу аксесуарам чорного, білого чи бежевого тонів. Перевірте, і дуже скоро ви самі зможете в цьому переконатися.

Забобони й одяг — сумісні!

Вдягайте лише те, що приносить удачу! Якщо на придбання якоїсь сукні ви вгатили купу грошей, але щоразу, якїї надіваєте, у вас щось не ладиться, — продайте її, перешийте, поріжте на клапті, хоч спаліть, головне — позбудьтеся її всіма доступними способами!

Усе, що породжує в нас стійкі асоціації, здатне впливати на манеру нашої поведінки. Якщо в тому чи іншому вбранні вам коли-небудь довелося відчути неприємні переживання, пригніченість може переслідувати вас щоразу, коли ви наважитеся надіти його знову, і, як наслідок, кепський настрій спроможний призвести до нових розчарувань.

А іноді шмата, якій минулого тижня виповнилося сто років, може щоразу наповнювати вас такою радістю, ніби ви щойно виграли мільйон доларів. У цій сукні ви почуваєтеся природно, розкуто, усе складається якнайкраще, а навколишні обсипають вас компліментами. Ось і поповнюйте свій гардероб лише таким одягом: він сприяє зростанню вашої внутрішньої сили і впевненості в собі.

Багато людей, котрі залишили свій слід в історії, старанно зберігали той чи той предмет свого туалету, у міру зношеності замінюючи точнісінько таким самим і вважаючи його своїм талісманом. Одяг, який «приносить щастя», є у багатьох видатних спортсменів, людей творчої праці і кінозірок екрана.

Одяг, який «приносить удачу», дарує своєму власнику, як ми вже казали, відчуття впевненості в собі. Це, звісно, лише психологічна налаштованість, але саме він, цей настрій, забезпечує нам досягнення успіху у всіх наших починаннях. Тож не кваптеся прощатися із забобонами щодо вашого одягу.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво