Неймовірні пригоди японців в Україні

Поділитися
Недавно японська телекомпанія NCV за підтримки Національної туристичної організації України проводила у нас зйомки реаліті-шоу...

Недавно японська телекомпанія NCV за підтримки Національної туристичної організації України проводила у нас зйомки реаліті-шоу. За задумом організаторів проекту, семеро молодих японців подорожують на своєму авто по всій країні, оглядаючи красоти України і зустрічаючись із незвичайними людьми. У розважальному форматі програма Ainori покаже японським телеглядачам визначні пам’ятки нашої держави і познайомить їх із цікавими національними особливостями.

На рожевій «Тойоті» герої програми проїхали від російсько-українського до румунського кордону під Чернівцями, зупиняючись у великих містах. Концепція програми передбачає, що учасники не просто спостерігають за подіями навколо, а й беруть в усьому особисту участь. Камери практично не вимикаються всю поїздку, передаючи як дію, так і реакцію японців на всі події.

Самураї vs. козаки

На Хортиці гостей зустрічали, як годиться, із хлібом-сіллю. Тут їм показали, якими вправними вершниками були козаки і які бойові прийоми використовували в боротьбі із противником. Поки хлопці з далекої країни намагалися навчитися бойової спадщини наших предків, японські дівчата не могли відірвати захоплених поглядів від ставних парубків з оселедцями. Одягнені в українське вбрання телегерої разом із нашими хлопцями та дівчатами вчилися танцювати гопак, а потім, утомлені, але щасливі дружно наминали смачнючий козацький куліш.

Безумовно, японці звертали увагу не тільки на традиційну культуру, а й на сучасний імідж країни. Мандрівники із задоволенням побували в Київському хореографічному училищі, дуже відомому у них на батьківщині. Взяли вони й участь у тренуванні наших самбістів — як відомо, в Японії вельми шанують бойові мистецтва.

Важливою частиною сценарію передачі є зустрічі з місцевим населенням. Учасники проекту побували в гостях у рекордсменів Книги рекордів Гіннесса, котрі проживають в Україні. Наприклад, чи багато українців знають, що в Житомирській області живе найвища людина в світі? А в Японії про неї добре відомо. Як і про «людину-ртуть», здатну пролізти крізь каркас тенісної ракетки.

У захваті були телетуристи від Одеси. Особливим пунктом у програмі стало відвідання рибного ринку на Привозі. Жалісливі продавщиці навперебій пригощали веселу компанію таранею і кількою, не забувши і про міцні напої. А гучні дискотеки одеської Аркадії скрасили розчарування від холодного моря.

Кульмінацією проекту стало свято Івана Купала в українському селі неподалік Коломиї. На мальовничому березі гірської ріки привітати гостей зібралися майже всі місцеві жителі. Перш за все дівчат-іноземок навчили плести вінки із запашних трав — як обійтися цього дня без вінків? Разом із українською молоддю гості зі Сходу водили хороводи, а, розійшовшись, стали старанно підспівувати народні пісні. На завершення свята японські дівчата за прикладом наших панянок кинули свої віночки у воду — поворожити на нареченого.

Вареники з вишнями? Посоліть, будь ласка!

Японських телевізійників вразили розміри нашої країни, краса та розмаїття її природи. «В Україні є й широкі лани, і море з пляжами, і такі красиві гори!» — поділилася враженнями асистентка режисера Сачіко Кон. Герої ж програми найцікавішою назвали Одесу — надто вже сподобався їм курортний дух міста. А керівники проекту найгарнішим місцем в Україні визнали нашу столицю, з її чудовими краєвидами та старовинними церквами.

Досить часто японці цікавилися речами настільки нам звичними, що їхній інтерес часом викликав найщиріше здивування наших співгромадян. Скажімо, із непідробним завзяттям японці опановували високе мистецтво приготування котлет по-київськи. З істинно самурайською мужністю випробовували на собі апі- й гірудотерапію, підставляючи свої тіла під укуси бджіл і п’явок. Й цілком несподівано найпам’ятнішою особливістю півдня України для гостей зі Сходу стали... смажені бички!.. Що ж, схоже, нашим турфірмам слід зробити відповідні висновки.

Дуже сподобалася гостям українська кухня. Борщ, голубці, крученики, кулеші на час проведення зйомок незмінно входили до меню японців. Вони були здивовані розмаїттям регіональних страв: на Полтавщині можна спробувати галушки, а тільки в Західній Україні — банош із бринзою. Японці з інтересом пробували незнайому їжу, і, судячи з їхньої реакції, жодного разу анітрохи про це не пошкодували. Хоча до смакування вареників із вишнями гості підійшли «креативно»: вирішили їх... посолити й поперчити. Що вдієш: Схід — справа тонка...

Головним надбанням України японська знімальна група одностайно визнала гостинність і приязність наших жителів. Кажуть, рідко в якій країні мандрівникам виявляли стільки уваги.

У фокусі в двадцятьох мільйонів

Телепроект про подорож Україною вийде на японські блакитні екрани наприкінці нинішнього року. У програми, учасники якої їздять по різних державах, стабільно високі рейтинги. Україна — 64-та з країн, якими мандрували відчайдушні японські шукачі пригод. Очікується, що глядацька аудиторія українського циклу становитиме понад 20 млн. жителів Країни вранішнього сонця.

Організатори проекту і представники Національної туристичної організації України упевнені: віртуальне знайомство з нашою країною неодмінно зацікавить японців, і вони захочуть із нею познайомитися якомога ближче. Та й справді: де ще вони навчаться танцювати гопак?.. Водити хороводи, ворожити на нареченого?.. Де покуштують нашого неперевершеного борщу, насолодяться найапетитнішими галушками і пречудовими смаженими бичками?.. Зрештою, де їм подадуть такі вареники з вишнями, чий неземний смак не здатні зіпсувати навіть сіль і перець?!.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі