НЕ ПІДПІЛЬНА, А НАСТІЛЬНА - Соціум - dt.ua

НЕ ПІДПІЛЬНА, А НАСТІЛЬНА

27 вересня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №37, 27 вересня-4 жовтня

1991 року Україна ратифікувала Конвенцію ООН з прав дитини. Нині ця тема дедалі частіше стає предметом обговорення як дорослих, так і самих дітей...

1991 року Україна ратифікувала Конвенцію ООН з прав дитини. Нині ця тема дедалі частіше стає предметом обговорення як дорослих, так і самих дітей. Безсумнівно, спрямованість, тональність, отже, і ефективність подібних розмов залежать від дорослих. Особливо вчителів, вихователів, шкільних психологів, соціальних працівників. Саме вони зібралися в столичному Будинку вчителя на презентацію книжки «Права дитини: від витоків до сьогодення». Це видання — результат співробітництва неурядової організації «Християнський дитячий фонд» і Академії педагогічних наук у рамках спільного проекту «Захист прав дитини як професія».

У книжці зібрані тексти відомих педагогів і мислителів минулого й сучасності, конкретні методичні напрацювання. Колектив упорядників, очолюваний доктором педагогічних наук Галиною Лактіоновою, використовував також матеріали тренінгів для працівників шкіл-інтернатів Київської, Дніпропетровської, Тернопільської, Волинської, Чернігівської областей і Києва. Саму книжку в столичному видавництві «Либідь» підготували й видали в рекордно короткий термін — лише за місяць. Сьогодні, як зазначали на презентації педагоги, текст Конвенції з прав дитини в дефіциті й коли потрапляє до дітей — стає їх підпільною-настільною книжкою. Нове видання якоюсь мірою допоможе задовольнити попит і дітей, і дорослих.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво