НЕ НАБИРАТИ ВАГИ, НЕ ХРОПіТИ УВі СНі, НЕ СПіЛКУВАТИСЯ З МАТіР’Ю — і РОДИННЕ ЖИТТЯ БУДЕ ДОВГИМ і ЩАСЛИВИМ? - Соціум - dt.ua

НЕ НАБИРАТИ ВАГИ, НЕ ХРОПіТИ УВі СНі, НЕ СПіЛКУВАТИСЯ З МАТіР’Ю — і РОДИННЕ ЖИТТЯ БУДЕ ДОВГИМ і ЩАСЛИВИМ?

30 червня, 2000, 00:00 Роздрукувати Випуск №26, 30 червня-7 липня

Ендрю Фрай із британського міста Колчестер погодився одружитися з 21- річною Джилл Кларк тільки пі...

Ендрю Фрай із британського міста Колчестер погодився одружитися з 21- річною Джилл Кларк тільки після того, як вона дала письмове зобов’язання навчитися готувати, не набирати ваги, не курити в ліжку, не носити його светра і не гризти нігті. Тоді Джилл у свою чергу зажадала, щоб її обранець беріг свої слюсарні інструменти в гаражі, а не в будинку, не займав душ більше ніж півгодини, не лисів і відмовився від звички займатися ремонтом квартири вночі. Їхній шлюб виявився щасливим. Ендрю і Джилл живуть разом уже 15 років.

Проте заміжня дама з Рикмасуорта подала на розлучення, оскільки виявилося, що вона не в змозі дотримуватися всіх умов шлюбного контракту, складеного її чоловіком. Він містив вісім пунктів, і суть його полягала в тому, що Джанет повинна була звести до мінімуму контакти зі своїми батьками. Вона не мала права навіть згадувати їхніх імен в будинку чоловіка. Нещасній матері родини дозволялося тільки двічі на місяць відвідувати своїх старих, а у випадку їхньої хвороби вона могла відлучитися з будинку лише на п’ять днів. Навіть якби хтось із них помер, на похорон їй виділялося всього два дні. Батьки могли приходити до дочки тільки раз на місяць — коли чоловіка не було вдома. Бідолашній Джанет навіть заборонялося дарувати їм подарунки. Та й що могла вона купити своїм рідним, якщо відповідно до договору їй виділялося на тиждень усього два фунти кишенькових грошей...

Багато хто в шлюбних договорах вимагає від своїх чоловіків зберігати спортивну форму, не хропіти уві сні, не лаятися, ділити домашні обов’язки, установлює межі грошових витрат, домовляється, через скільки років заводити дітей. Деякі навіть вказують, о котрій годині їм лягати спати і о котрій вставати, і вимагають, щоб друга половина не бурчала з приводу якогось небезпечного хобі свого чоловіка, приміром утримання в домашніх умовах отруйних змій.

Більшість же договорів зводиться до упорядкування сексуального життя. Спортивний тренер із Кельна зажадав від своєї майбутньої дружини скріпити підписом урочисту обіцянку, що вона погодиться пускати його до себе в ліжко двічі на тиждень.

Пітер Хорт із Нюрнберга виявився більш ненаситним і зобов’язав дружину задовольняти його не менше трьох разів. Причому окремими пунктами значилося, якого кольору під час їхніх любовних ігор повинна бути на ній білизна. По вівторках вірна Хільдегард мала бути в усьому жовтому, по четвергах — у червоному, а по суботах — у чорному.

А ось 51-літній інспектор податкової служби з Ганноверу змусив свою 28- річну красуню-наречену підписати трохи інший договір — усього з одного, але обтяжуючого пункту. Наречений поставив умову, що подружжя займатиметься сексом тільки тоді, коли захоче він. Його майбутній дружині довелося пообіцяти, що вона не стане чіплятися до нього в ліжку, якщо він буде не в гуморі.

На їхньому фоні цілком удало склалося особисте життя однієї дами з Мюнхена, що вийшла заміж за бізнесмена, відомого своїми любовними пригодами. Перед весіллям наречений дав письмову обіцянку купувати їй шубу щораз, коли йому заманеться «скочити в гречку». Договору він дотримується точно.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №42, 9 листопада-15 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво