НА СТАДІОНІ — ЕПОХА ВІДРОДЖЕННЯ

Поділитися
Коли на полі спорткомплексу «Олімпійський» довгою вервечкою потяглися колони учасників фінальни...

Коли на полі спорткомплексу «Олімпійський» довгою вервечкою потяглися колони учасників фінальних змагань V Універсіади України, відразу згадалися радянські часи, за яких, слід віддати належне, дуже добре вміли організовувати й проводити такі грандіозні комплексні заходи. На парадах виступали в єдиній для кожної області формі, йшли бадьоро, весело, по-військовому карбуючи крок, несли різнобарвні прапори численних спорттовариств. Існував чітко відпрацьований ритуал відкриття — парад, доповідь командуючого парадом керівництву, кілька промов, покладання вінків, підйом прапора під гімн і, нарешті, самі змагання. Вміли організувати справу так, що й трибуни начебто заповнювалися — приводили школярів, учнів ДСШ. Принаймні за часів, коли стадіон був 50-тисячним, усі сектори були зайняті.

З огляду на величезні нинішні труднощі, можна лише захоплено дивитися на роботу центрального спортклубу «Гарт» і Міністерства освіти й науки, котрі зуміли зібрати 1200 учасників, одягти їх, нагодувати і розселити в Києві. Організували і глядачів у солідній кількості, але тут демократія спрацювала — після параду й урочистих промов вимушені уболівальники почали катастрофічно розбігатися. Що ж, спасибі, хоч на відкритті посиділи.

А загалом, фінали з легкої атлетики вдалися — у перший день навіть не було дощу, що для даного виду спорту є неймовірним везінням. Ті, хто залишився на трибунах, не пошкодували — побачили динамічні естафети, побачили, як бігає на останньому етапі найдужчий нині наш спринтер Костянтин Рурак.

Для молодіжних студентських змагань і результати вийшли досить солідні. Втім, збірники України виступали частіше поза конкурсом — у них йшла підготовка до наших єдиних комплексних міжнародних змагань на призи олімпійських чемпіонів, що пройшли 25 травня.

У секторі для стрибків із жердиною можна було подивитися виступ Анжели Балахонової, котра все ще не оговталася від своєї олімпійської трагедії. Вона все ж подолала 4 метри 35 см, а ще один олімпійський невдаха — Денис Юрченко — взяв 5,60 м. Наталя Куницька метнула молот за 66 метрів, Марина Рєзанова — на 63.

За свої вузи виступили, виконавши нормативи майстрів міжнародного класу, Євген Зюков у бігу на 400 метрів, Владислав Піскунов, який метнув молот на 79,07 м, Олена Красовська, котра пробігла 100 метрів із бар’єрами за 13,10 сек., Олена Мірошниченко, яка показала час 45 хвилин 29 секунд у спортивній ходьбі на 10 км.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі