Музей історії Києва - Соціум - dt.ua

Музей історії Києва

2 червня, 2006, 00:00 Роздрукувати Випуск №21, 2 червня-9 червня

Головне управління культури і мистецтв розглянуло статтю «Травень — місяць радості й досади. Що чекає музей історії Києва далі?», яка була опублікована в газеті «Дзеркало тижня» від 13 травня 2006 року...

Головне управління культури і мистецтв розглянуло статтю «Травень — місяць радості й досади. Що чекає музей історії Києва далі?», яка була опублікована в газеті «Дзеркало тижня» від 13 травня 2006 року.

Дійсно, у березні 2004 року, відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України №506-р від 11.08.2003 р., Музей історії міста Києва було закрито для відвідувань і переміщено з Кловського палацу до Палацу мистецтв «Український дім».

На сьогоднішній день фонди музею (2 тисячі ящиків з експонатами), розібране експозиційне обладнання, 4 діарами (в розібраному вигляді), речі матеріального складу розміщено на четвертому та п’ятому поверхах Палацу мистецтв «Український дім».

Незважаючи на відсутність постійної експозиції, працівники музею продовжують наукову та науково-просвітницьку діяльність.

Два роки вирішується питання щодо надання приміщення для розташування Музею історії міста Києва. Найбільш відповідає потребам музею незавершена будівля по вулиці Інститутській, 3.

На сьогодні, згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації «Про завершення будівництва незавершеної будівництвом будівлі на вулиці Інститутській, 3, у Печерському районі №2096 від 15.11.2005 р.» передбачено завершити будівництво будівлі на вулиці Інститутській, 3, для розміщення у ній Музею історії міста Києва.

При цьому зазначаємо, що інститут «Київжитлопроект» ЗАТ «Київпроект» здійснює корегування проектної документації, а замовником на проведення всіх проектних та будівельних робіт визначено комунальне підприємство «Дирекція відновлювально-реставраційних робіт».

Музей історії міста Києва планувалося відкрити для відвідувачів у 2007 році.

Але на сьогоднішній день роботи призупинені.

Проте сподіваємося, що нова міська влада найближчим часом поновить проведення вищезгаданих робіт, адже позитивне вирішення даного питання дозволить відродити в повній мірі функціонування такого вкрай важливого й конче потрібного для міста науково-просвітницького закладу, як Музей історії міста Києва. Його розташування в центрі міста дозволить надавати киянам і гостям столиці знання про минуле й сучасне Києва, проводити різноманітні культурницькі акції, поліпшити екскурсійне обслуговування в цій історичній частині міста, стати справжнім центром виховання любові до міста Києва.

З повагою
начальник О.Биструшкін

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво