МОЛОДЬ ЗА СЕКС ДО ШЛЮБУ - Соціум - dt.ua

МОЛОДЬ ЗА СЕКС ДО ШЛЮБУ

7 лютого, 2003, 00:00 Роздрукувати Випуск №5, 7 лютого-14 лютого

52% українських чоловіків вважають нормальним явищем дошлюбні статеві стосунки. Серед жінок цей показник у 1,4 разу нижче (36%)...

52% українських чоловіків вважають нормальним явищем дошлюбні статеві стосунки. Серед жінок цей показник у 1,4 разу нижче (36%). Водночас, негативно оцінили сексуальні стосунки непошлюблених третина чоловіків і 41% жінок.

Про це, як передає кореспондент ForUm’у, свідчать результати всеукраїнського соціологічного опитування, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень у рамках проекту «Формування гендерного паритету в контексті сучасних соціально-економічних змін», що реалізується за підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку, Посольства Канади в Україні та Канадсько-українського гендерного розвитку.

Суттєві розбіжності виникли між віковими групами. Так, найбільше «розкута» у цьому плані молодь (18—28 років): 74% молодих чоловіків і 63% молодих жінок позитивно оцінили можливість дошлюбного сексу. Майже половина опитаних жінок і 55% чоловіків віком 29—49 років, також вважають це нормальним явищем. Серед респондентів віком 50 років і cтарших переважає консервативне ставлення: лише 17% жінок і 28% чоловіків сприймають це нормально.

У ході дослідження, що проводилося в червні 2002 р., було опитано 2113 респондентів, віком від 18 років і старших.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво