«ЛЮДИНА РОКУ»: МІЖ УЧОРА ТА ЗАВТРА - Соціум - dt.ua

«ЛЮДИНА РОКУ»: МІЖ УЧОРА ТА ЗАВТРА

3 листопада, 2000, 00:00 Роздрукувати Випуск №43, 3 листопада-10 листопада

Кінець тисячоліття... Час підсумовувати події глобальні й локальні, час торувати шлях у нове тисячоріччя — незвідане й принадне...

Кінець тисячоліття... Час підсумовувати події глобальні й локальні, час торувати шлях у нове тисячоріччя — незвідане й принадне. І час називати імена найбільших достойників.

Ось уже п’ять років це робить загальнонаціональна Програма «ЛЮДИНА РОКУ». Народжена в період політичної й соціальної нестабільності, зародкового стану української державності, вона успішно виконала й продовжує виконувати місію, окреслену в одному з перших привітань програмі Президента України Леоніда КУЧМИ:

«Сподіваюсь, що дальша реалізація проекту «ЛЮДИНА РОКУ» сприятиме повному розкриттю духовного, інтелектуального потенціалу нашого суспільства, його розбудови на засадах свободи і демократії».

Минуло п’ять років, і впродовж цього незначного терміну в нашому товаристві відбулися колосальні зміни. І стало очевидним, що свою лепту в ці перетворення внесла загальнонаціональна програма «ЛЮДИНА РОКУ». Тому, напевно, настав час, не поспішаючи, уважно вдивляючись у події та обличчя, пройти разом з програмою весь п’ятилітній шлях, щоб завтра знову гордо й урочисто пролунало: «Нехай осяє священний вогонь Прометея нездоланне прагнення людини досягти високої мети!»

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво