КВІТУЙ, «УКРАЇНО»! - Соціум - dt.ua

КВІТУЙ, «УКРАЇНО»!

1 грудня, 2000, 00:00 Роздрукувати Випуск №47, 1 грудня-8 грудня

До збірника найрізноманітніших рекордів — «Книги Гіннесса» внесено безліч досягнень, у тому числі з тривалості перебування на одній керівній посаді...

До збірника найрізноманітніших рекордів — «Книги Гіннесса» внесено безліч досягнень, у тому числі з тривалості перебування на одній керівній посаді. Поки що, здається, ніхто не замислився над тим, що на реєстрацію в знаменитій книзі цілком заслуговує найстарший спортивний керівник нашої країни Іван Іванович Клопов, який з комсомольського віку присвятив своє життя роботі в спортивному товаристві профспілок «Авангард», трансформованому після 1992 року на спорттовариство «Україна». Його енергія, невгасимий ентузіазм, інтелігентність, яку не купиш у магазині, не змінюються з роками. З незначною перервою, коли Іван Іванович піднявся в посаді взагалі над усіма спорттовариствами країни, все одно виходить понад сорок років відданого служіння справі розвитку фізкультури та спорту на посаді голови «Авангарду»—«України».

Нинішнього року й торік мені довелося бути присутнім на відкритті фінальних змагань чергової Спартакіади спорттовариства «Україна», і я, без жодного перебільшення, був вражений тим, як у наш час відсутності чіткої підпорядкованості згори донизу можна зібрати на стадіоні тисячі справді закоханих у спорт людей, одягти їх у форму, дати можливість забути на деякий час численні життєві негаразди.

Нещодавно на так само чітко проведеному другому з’їзді спорттовариства профспілок «Україна» було озвучено цифри виконання підписаної Президентом країни Комплексної програми розвитку фізкультури та спорту. І хоча ми звикли мати справу зі звітними даними з перебільшенням досягнень, є й цілком об’єктивні цифри, спростувати які неможливо й не слід. Пригадаємо, що в Сіднеї «Україну» представляли 104 олімпійці, і п’ятеро з них стали срібними призерами, а семеро — бронзовими. 19 чоловік увійшли до шісток кращих спортсменів світу. І ще одна найважливіша цифра — збережені й працюють 350 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у чиїх секціях зростають 200 тисяч дітей — майбутнє нашого спорту.

Ну, а єдиний діючий конкурент Івана Івановича за тривалістю керування спортом — Анатолій Усенко — на десять років молодший і, відповідно, менше перебуває при кермі сільського спорттовариства «Колос».

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво