Краса по-українськи - Соціум - dt.ua

Краса по-українськи

18 листопада, 2011, 14:32 Роздрукувати Випуск №42, 18 листопада-25 листопада

Фотоконкурс «Україна туристична» визначив 50 найкращих фотографій 2011 року.

© Іван Дзюба.

Несподівана атака хакерів, погрози членам журі і хепі-енд — ці ходи зі сценарію доброго трилера насправді є не чим іншим, як епізодами Другого всеукраїнського конкурсу туристичної фотографії «Україна туристична». Його фінальна фотовиставка відкрилася цього тижня у столичному Будинку художника.

Роман Орел. Между нами

50 фотографій, які найкраще відображають туристичні принади нашої держави, стали переможцями Другого всеукраїнського конкурсу туристичної фотографії «Україна туристична». Орга­нізатори фотоконкурсу — Асоціа­ція журналістів «Туристич­ний прес-клуб України» — не очікували такого ажіотажу. 71 фотограф із різних областей України і навіть іноземці нинішнього року надіслали рекордну кількість фоторобіт — понад 600. Добра третина з цієї кіль­кості претендувала на те, щоб увій­ти до фінальної 50-ки. За словами голови асоціації Ігоря Слі­саренка, «поза фіналом конкурсу опинилися стільки достойних робіт, що можна було влаш­тувати ще одну таку ж фото­виставку». Не дивно, що журі фото­конкурсу, до складу якого входив і фотокореспондент газети «Дзеркало тижня.Україна» Ва­силь Артюшен­ко, довелося тричі збиратися, аби вибрати справді достойних.

Олена Шовкопляс. Ангел

Ще однією інтригою стало інтернет-голосування за три найкращі роботи. Впродовж тижня голосування за 50 робіт, які увійшли до фіналу, встигли проголосувати понад чотири тисячі користувачів всесвітньої павутини. Переможцям мали вручити сертифікати від авіакомпанії «Між­народні авіалінії України» — безкоштовні перельоти за напрямками польотів авіакомпанії по Європі. І тут сталося непередбачу­ване — за дві години до закінчення голосування невідомі зламали систему голосування на сайті, і кінцеві результати всього інтернет-голосування довелося взя­ти під сумнів. Шквал дзвін­ків, обурення і розчарування лідерів голосування — все це вислухали члени журі за кілька годин до нагород­ження переможців. Але, порадившись із партнерами конкурсу, вдалося знайти достойне рішення — кількість сер­тифікатів і призів довелося збільшити, аби всі фіналісти конкурсу залишилися задоволеними.

Дмитро Стаховський. Пирогово. Етнофестиваль. Жнива

Окрім сертифікатів від МАУ, чотири переможці фотоконкурсу отримали туристичні путівки на мандри Україною у 2012 році, а страхова компанія «УНІКА», аби ці мандри були безпечними, надала сертифікати на безкош­товне отримання полісів на страхування здоров’я терміном на рік за програмою «Здоров’я та процвітання». Ще один партнер фото­конкурсу, «Райффайзен Банк Аваль», який розглядає підтримку фотоконкурсу як важливий іміджевий проект, впевнений, що з допомогою якісних оригінальних фоторобіт можна спонукати українців більше подорожувати Україною, відкри­ваючи нові й нові її куточки.

Біленко Василь. Косовські дівчата

Наступного року 50 найкращих фотографій будуть показані іноземним уболівальникам, які приїдуть до Києва на футбольний чемпіонат «Євро-2012». Є також попередні домовленості про організацію фотовиставок «Україна туристична» у країнах, звідки найбільше приїздить до нас на відпочинок іноземних туристів, — це насамперед Росія, Білорусь та Польща. Як зазначила на відкритті фотовиставки голова Дер­жав­­ного агентства з туризму і курортів Оле­на Ша­пова­лова, «такі заходи якнайкраще сприяють створенню приваб­ливого іміджу нашої дер­жави за кордоном, а також по-новому відкривають українцям, здавалося б, давно знайомі місця».

Організатори фотоконкурсу «Україна туристична» планують проводити його щороку, а найкращі 50 фоторобіт виставляти у відкритому інтернет-доступі на загальнонаціональному туристичному інтернет-порталі. Щоб усі бажаючі — українці та іноземці — могли побачити красу і приваб­ливість нашої держави. Ну й полегшити для себе вибір місця для відпочинку.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво