Кожен 25-й тато ростить чужу дитину

Поділитися
Суспільство вже давно дивиться крізь пальці на свободу сексуальних взаємин, яка панує серед сучасної молоді й не тільки...

Суспільство вже давно дивиться крізь пальці на свободу сексуальних взаємин, яка панує серед сучасної молоді й не тільки. Виявилося, що «розмаїтість» статевих партнерів до і після шлюбу спричиняє цілком очікувані, але не дуже приємні відкриття. Як з’ясували британські вчені, кожен 25-й тато ростить чужу дитину.

Таких невтішних для батьків висновків дослідники дійшли після того, як вивчили дані за кілька років із генетичного тестування, яке зазвичай призначається за медичними та юридичними показаннями. За словами Марка Белліса, керівника дослідження, показники невідповідності батьківства виявилися несподівано великими.

Так, у Великобританії лише за останнє десятиліття кількість заявок на тестування збільшилася у 10 разів. На сьогодні в цій країні щороку проводять від 8,9 тис. до 20 тис. досліджень. При цьому близько 5 тис. тестів проводяться за запитом Агентства з дитячої допомоги, до безпосередніх обов’язків якого входить вирішення спорів щодо оплати допомоги на дитину. В інших випадках генетичне тестування проводиться, якщо потрібно виявити спадкові захворювання, або з соціальних причин. Окрім того, процедуру можуть пройти всі зацікавлені мами й тата, заплативши за послуги «лише» 200 фунтів стерлінгів.

Відповідно до статистики, частота випадків, коли батько не є біологічним татом дитини, може сягати 30%. Це дані деяких досліджень. Щоправда, деякі експерти не зовсім згодні з ними. Вони вважають, що ймовірність невідповідності становить менш як 10%, але в 4%, тобто в кожній 25-й сім’ї, цей факт можна підтверджувати досить точно.

Проте якщо поміркувати, то чи варто чоловікам бути настільки зацікавленими, щоб з’ясовувати, чи справді маля, яке вони виховують, є рідним для них по крові? Адже для представника сильної статі відкриття, що він не є біологічним батьком дитини, може стати справді руйнівним. Так, реакція такого тата є абсолютно непередбаченою, а вся ситуація може спричинити розпад сім’ї, серйозні психологічні проблеми, а також украй негативно позначитися на самій дитині.

Тим часом останніми роками люди все частіше самостійно вдаються до генетичного тестування. Ребекка Вебстер, консультант приватної компанії, що займається проведенням досліджень на встановлення батьківства, зазначає, що нерідко люди самі замовляють таке дослідження й одержують результати поштою. У цьому випадку їм не пояснюють подальших наслідків, які може спричинити їхня цікавість. Тому нині експерти порушують питання про те, що для проведення цього генетичного дослідження обов’язковим є направлення від відповідних служб.

Ви все ще хочете дізнатися, хто є справжнім батьком вашої дитини? А ви справді цього хочете? Тоді генетичне дослідження допоможе вам дізнатися правду, але насамперед варто все-таки поміркувати про наслідки.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі