Києву все ще дуже далеко до рівня європейської столиці - Соціум - dt.ua

Києву все ще дуже далеко до рівня європейської столиці

4 травня, 2011, 12:27 Роздрукувати

Рівень якості життя у Києві на сьогоднішній день значно вищий, ніж у інших українських містах, але все ще суттєво відстає від столиць Східної Європи. Такі дані дослідження, проведеного в рамках розробки Стратегії розвитку Києва до 2025 року, оприлюднила сьогодні прес-служба Київської міськдержадміністрації.

В ході проведеного дослідження респонденти відповідали на питання щодо стану справ у таких секторах столиці як транспорт та транспортна інфраструктура, інженерна інфраструктура, управління містом, охорона здоров’я, соціальне забезпечення та безпека, екологія та навколишнє середовище.

Більшість опитаних вважають, що найгірша ситуація із транспортною та інженерною мережами, які дуже зношені. Також вони зазначили, що рівень місцевого самоуправління та забезпечення охорони здоров’я у Києві досить низький.

Найкраща ситуація, на думку більшості респондентів, - у питаннях екології. Так, відповідно до проведеного аналізу, в місті рівень викидів, що забруднюють атмосферу, – найнижчий серед порівнюваних міст. Окрім того, більшість опитаних наголосили, що наразі Київ є відносно безпечним для життя містом.

На думку авторів дослідження, науковий потенціал, розвинена мережа освітніх закладів та високий рівень освіти мешканців столиці можуть стати конкурентними перевагами міста.

Учасники Консорціуму із розробки Стратегії розвитку Києва до 2025 року вважають, що зазначені проблеми не є унікальними, і з більшістю з них східноєвропейські столиці зіштовхнулися ще 10-15 років тому, та наразі для них ці проблеми вирішені. Тому сьогодні завдання Києва – проаналізувати досвід провідних країн світу, розробити, із урахуванням власної специфіки, шляхи вирішення зазначених проблем.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >