КАШТАНИ НА ПІСКУ - Соціум - dt.ua

КАШТАНИ НА ПІСКУ

25 травня, 2001, 00:00 Роздрукувати Випуск №20, 25 травня-1 червня

Як свідчать путівники і рідкісні фотографії, Київ у середині дев’ятнадцятого століття був брудним, курним, на місцях нинішніх парків Шевченка й КПІ, Володимирської гірки і схилів Дніпра були голі пустирі...

Як свідчать путівники і рідкісні фотографії, Київ у середині дев’ятнадцятого століття був брудним, курним, на місцях нинішніх парків Шевченка й КПІ, Володимирської гірки і схилів Дніпра були голі пустирі. Чудесні київські сади, сквери і бульвари з’явилися набагато пізніше.

Сьогодні багато які дерева переросли розумні для міста межі і влітку не тільки закривають дивну архітектуру старого центру, а й за будь-якого сильного вітру є загрозою для людей, автомобілів, комунікацій. Цю проблему вирішують за допомогою санітарного рубання.

А ось нові райони столиці озеленюються точно і продумано — отут висаджують тільки цінні породи дерев, місце кожного деревця, кущика, не говорячи вже про квіткові клумби, найретельніше планують. Ватутінський район столиці побудований на багатометровому прошарку намитого піску. Робітники комунального під-приємства «Фітосервіс» старанно доглядають за кожним висадженим деревцем. І за десять ро-ків масив, де ще недавно була піщана пустеля, зашелестів липовими алеями, обзавівся вулицею Каштановою, де ро-сте тисяча молодих ка-штанів, і двома парками, що розкинулися на десяти гектарах.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №42, 9 листопада-15 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво