Карпачова вважає найкращим подарунком на 8 березня реальне забезпечення ґендерної рівності - Соціум - dt.ua

Карпачова вважає найкращим подарунком на 8 березня реальне забезпечення ґендерної рівності

5 березня, 2011, 14:05 Роздрукувати

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова вважає, що найкращим подарунком для українських жінок на 8 березня могло б стати реальне забезпечення ґендерної рівності.

Про це йдеться в поздоровленні Н.Карпачової з нагоди свята 8 березня.

Вважаю, що найкращим подарунком українським жінкам з нагоди Міжнародного жіночого дня 8-го березня стало б забезпечення ґендерного паритету в представницьких органах влади та на вищих щаблях державного управління, подолання патріархальних стереотипів щодо традиційного розподілу ґендерних ролей, а також створення умов для гармонійного поєднання материнства та професійної активності. Переконана: українське суспільство має розвиватися саме в цьому демократичному напрямі», - заявила Н.Карпачова.

«Сто років тому Міжнародною конференцією працюючих жінок запроваджене святкування всесвітнього дня жінок 8 Березня як дня боротьби за людські права та проти дискримінації. Упродовж цього часу відбулось багато змін у світі. Сьогодні рівність прав і можливостей жінок і чоловіків є однією із визначальних умов розвитку демократичного суспільства», - йдеться в повідомленні.

«Моніторинг уповноваженого з прав людини свідчить, що, попри всі позитивні зміни в національному законодавстві та правозастосовній практиці, на жаль, продовжує існувати дискримінація жінок, насамперед у можливості самостверджуватися нарівні з чоловіками, їхнього доступу до системи управління у сферах економіки та влади», - наголосила Н.Карпачова.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >