Італія виділила Україні майже дві тисячі дозволів на роботу - Соціум - dt.ua

Італія виділила Україні майже дві тисячі дозволів на роботу

18 січня, 2011, 09:40 Роздрукувати

В Італії із січня розпочалася процедура подання документів на отримання дозволів на працевлаштування в рамках нинішнього Декрету про врегулювання трудових потоків.

Загалом цим декретом передбачається надати документи на легальну роботу близько 100 тисячам працівників з-за меж ЄС. Для громадян України виділено квоту в 1 тисячу 800 дозволів на роботу.

Згідно зі встановленими правилами, італійські роботодавці, які бажають працевлаштувати іноземця, повинні зареєструватися на порталі Міністерства внутрішніх справ Італії і заповнити відповідну форму-бланк, вказавши власні дані, дані робітника і контрактні умови його роботи. Процес заповнення бланків триватиме до кінця місяця.

Наступним етапом є надсилання заповненого бланку, яке буде відбуватися також через інтернет у три етапи.

31 січня із 08:00 направляються запити для іноземців з країн, для яких зарезервовані квоти, у тому числі і для українців.

2 лютого - для іноземців, що працюють у домашньому секторі, які не мають зарезервованих квот.

3 лютого - для всіх інших категорій іноземців.

Наступним етапом, у разі позитивної відповіді на запит, є відкриття робочої візи в італійському консульстві до країн походження.


Як повідомив голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький, декрет розрахований на іноземців, що перебувають у країнах походження, але на практиці - це єдина можливість легалізації для іноземців, які вже працюють в Італії нелегально.

Городецький також зазначив, що виділена для українців квота мізерна: на сьогоднішній день в Італії нелегально працюють близько 200 тисяч українців.

Він також зазначив, що більшість італійських експертів вважають, що запропонована процедура легалізації є нічим іншим, як лотереєю, яка не зможе вирішити основних проблем нелегальної імміграції.

За матеріалами УНІАН

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >